Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

‘Yıldızlarda kayar das borak’ filminin setine ünlü yağmuru!

‘Yıldızlarda kayar das borak’ filminin setine ünlü yağmuru! 1

Yapımcılığını ve başrolünü Yavuz Seçkin’in üstlendiği Yıldızlar Da Kayar Das Borak filminin çekimleri devam ediyor. Başrollerinde Yavuz Seçkin, Altan Gördüm, Altan Erkekli, Ali Erkazan, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Larissa-Burak Gacemer ve Ümit Karan gibi birçok başarılı ismin yer aldığı Yıldızlar Da Kayar Das Borak setinde geçtiğimiz gün ünlü akını yaşandı. Beşiktaş Belediye […]

Yapımcılığını ve başrolünü Yavuz Seçkin’in üstlendiği Yıldızlar Da Kayar Das Borak filminin çekimleri devam ediyor.

Başrollerinde Yavuz Seçkin, Altan Gördüm, Altan Erkekli, Ali Erkazan, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Larissa-Burak Gacemer ve Ümit Karan gibi birçok başarılı ismin yer aldığı Yıldızlar Da Kayar Das Borak setinde geçtiğimiz gün ünlü akını yaşandı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Cem Belevi, Elif Güvendik, Didem Taslan ve Özgün, filmin bir sahnesinde konuk oyuncu olarak yer aldılar.

Ünlü isimlerin konuk olduğu sahnenin hatıra fotoğrafı, filmin Instagram hesabından ‘Yıldızlar bir araya geldi!’ notuyla paylaşıldı.

Hatıra fotoğrafını kendi hesabında paylaşan ünlü oyuncu Serenay Aktaş ise ‘Hadi Allah utandırmasın. Hepimiz bir arada… Umarım çok seversiniz bu güzel ekibi!’ notunu düştü.