Yabancı Dili Lehçesiyle Öğretiyor

Yabancı Dili Lehçesiyle Öğretiyor

Günümüzde yabancı dil bilmenin önemi büyük. İzmir’de bulunan TEOL Dil Okulları, yabancı dil eğitimini bir adım daha ileriye taşıyarak yabancı dili lehçesiyle öğretiyor.

İzmir TEOL’de, İngilizce, Almanca, Fransızca başta olmak üzere Rusça, İspanyolca, Farsça, İtalyanca, Arapça ve Flemenkçe dil eğitimleri veriliyor. Akıllı tahtalar ve gelişmiş cihazlarla hizmet veren kurum, eğitim kalitesini yükseltmek için gerekli teknolojiyi kursiyerlerin hizmetine sunuyor.

TEOL Dil Kursları yetkilisi Kadir Argan, “İzmir Dil Okulu’nda bulunan eğitici kadromuzda, hem Türk öğretmenler hem de yabancı öğretmenler ile dil eğitimleri veriyoruz. İzmir yabancı dil okullarında eğitim veren yabancı öğretmenler, farklı bölgelere sahip aksanlardan seçilerek, öğrencinin kulak aşinalığı olmasını ve bu yönde tüm sürece hakim olması sağlanıyor.” diye konuştu.

TEOL, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti kapsamında, 20’ye yakın üniversite ve dil okuluyla, dil eğitimi, staj, yaz kampları, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora ve sertifika programlarını öğrencilerine sunuyor. TEOL Yurtdışı Eğitim Departmanı, öğrencilerine koşullarına en uygun olan ülkelerden başta İngiltere ve Amerika olmak üzere Kanada, Malta, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Çin, Rusya gibi yabancı dilin anavatanında pekiştirebileceği seçenekleri öğrencilerine tanıtıyor.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hakkında bilgi veren Kadir Argan, “Yurtdışında dil eğitimi pek çok farklı amaca yönelik olarak veriliyor. Belli başlı programlar: genel, yoğun, mesleki, akademik amaçlı, ileri düzey, pratik amaçlı, sınavlara hazırlık, üniversiteye hazırlık, yönetici ingilizcesi ve iş ingilizcesi şeklinde sıralanabilir. Günümüzde ana dile ek olarak yabancı dil bilen insan sayısı hızla artıyor. Bu yüzden artık bir yabancı dil bilmek değil, en az bir yabancı dili çok iyi konuşabilmek önemli hale geldi.” şeklinde konuştu.

Çocuklar için İngilizce dil kursu kapsamında 3 yaş İngilizce kursu, 5 yaş İngilizce kursu, 6 yaş İngilizce kursu, 8 yaş İngilizce kursu ve diğer yaş gruplarına eğitimler veriliyor. Yetişkin programlarında TEOL İzmir İngilizce Kursu’nda 5 kur seviyesinde eğitim veriliyor.