Winterhalter Servisi

tarafından
3
Winterhalter Servisi

Winterhalter servisi şirketi endüstriyel bulaşık makinesi üretimini uzman olarak yapmaktadır. Bir alanda uzmanlaşması ise sürekli o alanda gelişmiş teknolojik ürünlerin üretilmesini sağlamaktadır. Endüstriyel bulaşık makinelerde Winterhalter servisi  uzmanlaşmış olması sunduğu hizmetinde en iyi şekilde olmasını sağlamaktadır. Birçok endüstriyel firmanın tercihi olduğu ve hizmetinden memnun oldukları için giderek büyüyen bir Pazar alanına sahiptir. 1994 yılında kurulan firma Türkiye’de kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Deva endüstriyel mutfak firmasının, Winterhalter endüstriyel mutfak servis bulaşık makinesi alanında uzmanlaşmış kolu olan Winterhalter, sağladığı kaliteli üretim ve hizmetlerle prestijine katkı sağlamaktadır. Tüm bu hizmet kalitesi ülke çapında olduğu kadar dünya çapında da Pazar alanı sağlamaktadır. Sağladığı Pazar alanlarında verdiği hizmet ve kaliteli servis anlayışı ile her geçen gün genişleme olmaktadır. Kapsamlı depolama ve çalışanlarının çalışma azmi ile en kısa zamanda servis hizmeti isteğinize cevap verilerek hizmetiniz gerçekleştirilir. İstenilen hizmet kaliteli bir şekilde sunularak üstün hizmet anlayışı ile hizmetini vermektedir. Deva endüstriyel mutfak firması kaliteli bir hizmet anlayışı taşıtan winterhalter endüstriyel mutfak servisi firması ve servis anlayışı ile daha nice başarıların altına imza atacaktır. Alanında uzman personellerle hizmetin en iyisini sunmaktadır.

Singapur, İsveç, Tayland, Brezilya, Avustralya, Endonezya, Güney Afrika, Hindistan, Malezya, Çin, İspanya, Polonya, Sırbistan, Slovenya, Avusturya, Çek cumhuriyeti, Japonya, Fransa, İtalya, Almanya, Büyük Britanya’da hizmet vermektedir. Bu ülkelerde verdiği kaliteli hizmetle çok geçmeden dünyanın tüm ülkelerine yayılması ihtimalini sağlayacaktır. Deva endüstriyel mutfağın, bu başarıyla gururlanarak devan ettirmesi gerekecek çünkü müşterileri firmanın her ürününe hayranlar. Gelen her teknoloji harikası endüstriyel bulaşık makinesi bir sonraki gelecek olan seriyi merakla bekletmektedir. Endüstriyel bulaşık makinesi alanında çığır açmış bir firma olarak tahminlerin daha üstünde yeniliklerle üretim yapmakta ve hizmet vermektedir. Winterhalter uzman üretim personelleri ile çalışarak kalitesini iki katına katlamaktadır.