Posted By HaberBizde Posted On

Windows 10 Pro Dijital Almanın Farkı

Windows 10 Pro imkânlarından siz de yararlanın. Stabilite ve güvenlik için her zaman orijinal yazılım kullanmanız gerekmektedir.

Windows 10 geçmişteki muadillerine nazaran daha yeni ve gelişmiş özelliklere sahip. Eski sürümlerdeki özellikleri çok daha ileri seviyeye taşımış ve kişiselleştirmiş olduğundan dolayı en çok kullanılan işletim sistemi olduğu da bir gerçek. Windows 10 işletim sistemi bize kolay erişilebilir bir başlangıç menüsüyle birlikte eski modellerinden kat kat daha iyi bir hizmet sunar. Bununla birlikte Windows 10 birden fazla işi aynı anda yapmanıza olanak sağlayarak gündelik hayatınızı kolaylaştırır. Bilgisayarınızı Windows 10’a yükseltirseniz iş hayatınız oldukça kolaylaşacaktır. Windows 10’la birlikte gelen uygulamalar hayatınızda yer edinecek kaliteye sahiptirler. Bu sayede uygulamaları daha verimli şekilde kullanabileceksiniz.

Kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılan OneDrive gibi uygulamalara da Windows ile erişebilirsiniz. Microsoft, verilerinizi yedeklemeniz için size Windows 10 ile ilgili hizmeti sunmakta. Siz de gün içerisinde bilgisayarınızda oldukça vakit geçiriyorsanız; iş, tasarım, bilgisayar oyunları veya yazılım alanlarıyla ilgileniyorsanız Windows 10 Pro tam size göre. İlgili işletim sisteminin pro sürümü düşük seviye sürümlere nazaran birçok avantaj sağlamakta. Kullanıcı sınıflandırması, veri koruması ve performans seçenekleri bu avantajlardan sadece birkaç tanesi. Tüm bu özelliklere siz de sahip olmak istiyorsanız pro işletim sistemi modelini kullanmalısınız.

Windows 10 Pro Orijinal Satın Al

Windows 10’un sahte versiyonlarını piyasada sıkça görmekteyiz. İnternet üzerinde satılan Windows 10’un korsan sürümleri hem dosyalarınıza zarar verir hem de bilgisayarınızın performansını kötü yönde etkiler. Şimdi hep birlikte orijinal yazılımın avantajlarını ve korsan yazılımlardan farklarını öğrenelim. 

Orijinal yazılım sürekli güncellenebilmektedir. Bundan dolayı meydana gelebilecek olası bir açık veya sorun da gelecek güncellemeler ile halledilebilir. Orijinal bir Windows 10 kullanıyorsanız sistem performansınız artacak ve performans kaybı yaşamayacaksınız. Çünkü güncel sürüm Windows 10’larda yazılım hataları ve sorunlar bulunmamaktadır. Olası bir hata durumu fark edilirse bir sonraki güncellemede ilgili hatanın önüne geçilecektir. 

Ayrıca korsan yazılımların bilgisayarınıza keylogger ve mining virüsleri de yükleyebileceğini belirtelim. Bu bağlamda korsan kullanımla birlikte kötü niyetli kullanıcıların kötü emellerine karışmanız mümkün. Böylece şifreleriniz, hesap bilgilileriniz ve benzeri doneleriniz çalınabilir. Hatta mining ile kötü niyetli hackerlara istemeden para kazandırabilirsiniz. Korsan kullandığınız takdirde Windows 10 işletim sistemlerinde bulunan Windows Defender ve SmartScreen gibi uygulamaları verimli bir şekilde kullanamazsınız. Siz de çok geç olmadan korsan yazılımdan vazgeçip orijinal yazılım satın almayı unutmayın.

Windows 10 Pro Dijital Almanın Farkı

Dijital lisans diğer lisans türlerine göre fiyat bakımından oldukça fark göstermektedir. Bir işletim sistemine fazla para vermek istemiyorsanız dijital lisansı tercih edebilirsiniz. Dijital lisansı satın alacağınız sitenin tercihi çok önemlidir. O yüzden dijital lisans alırken oldukça dikkatli ve tutarlı davranmanız gerekecektir. Sizlerle dijital lisans almanın farkları nelerdir öğrenelim. 

  • Dijital lisansı aldığınız zaman herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.
  • Telif ücretlerinde özel kullanım yetkisi olmaz.
  • Gümrük ve özel tüketim vergisi ödemezsiniz.
  • Bandrol ücreti asla bulunmaz.

Bu avantajlardan dolayı dijital lisans kutu ürünlerine nazaran daha ucuz olmakta. Tavsiyemiz Windows 10 Pro dijital lisans ürünlerini güvenli bir siteden almanız yönünde olacak.

Güvenlik İçin enucuzlisans.com

Türkiye’de satılan dijital lisansların hiçbirine güvenmiyor musunuz? Unutmayın ki aldığınız her lisanstan sonra hüsrana uğramanız mümkün. Eğer işinizi sağlama almak istiyorsanız enucuzlisans.com tam size göre. 

Güvenli ödeme yöntemleriyle birlikte kullanıcıların dikkati çeken enucuzlisans.com müşterilerini asla yarı yolda bırakmıyor. Sağ alt köşede bulunan canlı destek sistemiyle de firma müşterilerinin her daim yanında. Herhangi bir işlemde sıkıntı yaşadığınız zaman sağ köşede bulunan canlı sohbet hattından yardım isteyerek sorununuzu çözebilirsiniz. enucuzlisans.com sitesini diğer sitelerden farklı olmasının en önemli sebebi müşterileriyle sürekli iletişim halinde olması. WhatsApp destek hattıyla da birlikte firma satın alım sürecinden sonra kullanıcıların yanında. Olası bir sorunda WhatsApp hattıyla iletişime geçerek anlık destek sağlanılmakta.

Microsoft Office Hizmetleri 

Windows 10 için dijital lisans anahtarları satan enucuzlisans.com, kullanıcılara Office sorunlarına da ilaç olmakta. Office uygulamasının orijinal lisansı satın al yazılarından sıkıldıysanız enucuzlisans.com size en güvenli Office hizmetlerini sunacaktır. Son derece ilgili ve güvenli yapısıyla birlikte kendilerini herkese tavsiye etmekteyiz. Uzun vadede herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız ve güncel lisans problemlerinden çok sıkıldıysanız enucuzlisans.com sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. Windows 10 Pro ve Office için hemen enucuzlisans.com’a göz atın.