Posted By hande Posted On

Uluslararası Nakliyatta İris Express Farkı!

Uluslararası Nakliyatta İris Express Farkı!

Uluslararası nakliyatta, şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta, her zaman öncü nakliyat firması olarak İris Express  hizmetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana, uluslararası nakliyat ve taşımacılık hizmetleri konusunda kaliteli ve güvenli taşımacılık ilkesini benimsemiştir. İris Exspress, köklü bir nakliyat firması olarak her zaman başarılara imza atmaktadır. Bu nedenle nakliyat ve taşımacılık konusunda kusursuz çözümler üreterek hizmetlerine devam etmektedir.

Uluslararası Nakliyatta İris Exspress Firmasının Faaliyetleri Nelerdir?

Uluslararası nakliyatta İris Exspress firmasının faaliyetleri, arasında şehir içi, şehirler arası ve uluslararası nakliyat hizmetleri bulunmaktadır. Şehir içi nakliyat hizmetleri denildiğinde, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat, eşya depolama, para kasası taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, depo kiralama gibi nakliyat seçenekleriyle, müşterilerine daha iyi hizmet vermenin mutluluğu içindedir.

İris Express,  taşımacılık hizmetleri içerisinde evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığının yanı sıra, üniversite taşımacılığı, villa taşımacılığı, müze taşımacılığı, yalı taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, lojistik taşımacılığı gibi seçenekleriyle, hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmetlerine devam etmektedir.

Uluslararası nakliyat hizmetleri denildiği zaman, ev ya da ofis eşyaları ve şirket eşyaları, deniz taşımacılığı, kara veya hava yolu taşımacılığıyla, kısa  zamanda gerçekleşmektedir. Zamandan tasarruf ederken, güvenilir taşımacılık hizmeti ile eşyalarınız, zarar görmeden  yerlerine ulaştırılır.

Uluslararası Nakliyatta İris Exspress Firmasının Avantajları Nelerdir?

Uluslararası nakliyatta İris Exspress firmasının avantajları arasında; şehir içi taşımacılıkta kısa süre içinde ve güvenle teslim edilen eşyalar, uluslararası taşımacılık hizmetleri ile aynı duyarlılık içinde devam etmektedir. Uluslararası nakliyat firmaları arasında, İris Express, hızlı ve güvenilir çalışmaları ile her zaman ön planda olmayı başarmıştır.

Uluslararası nakliyatta İris Exspress firması, gümrükleme başta olmak üzere, nakliyatı yavaşlatacak bütün prosedürleri hızlandırarak, taşımacılık işlemlerinin, uzamasının önüne geçmektedir. Böylece deniz yolu, kara ve hava yolu taşımacılığı gibi seçenekleri arasında, en uygun olan nakliyat hizmetini kullanarak, hızlı ve güvenilir taşıma hizmeti sunar.

Uluslararası Nakliyatta İris Exspress ile Taşınan Yükler Nelerdir?

İris Exspress ile taşınan yükler konusunda, birçok farklı yüklerden söz edilmektedir. Örneğin düşük tonajlı eşyalar ile yüksek tonajlı eşyaların taşınması aşamasında, farklı uygulamalar kullanılmaktadır.

İris Exspress ile taşınan yükler, müze eşyaları, kurumsal eşyalar, ofis eşyaları, fabrika eşyaları, lojistik, banka eşyaları, piyano, para kasası, yalı ve villa eşyaları gibi daha birçok konuda, eşya türleri taşınabilmektedir. Çok yüksek rakamlar ödemeden, uluslararası nakliye fiyatları standartlarına uygun olacak şekilde ödemeler yapılarak taşıma işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca uluslararası nakliyat firmaları arasında, hızlı, kaliteli ve güvenilir taşımacılık ile ilk sıralarda yer almaktadır.

Uluslararası Nakliyatta İris Exspress Firmasının Sunduğu Taşımacılık Hizmetleri Nelerdir?

İris Exspress firmasının sunduğu taşımacılık hizmetleri arasında, deniz taşımacılığı, kara taşımacılığı ve hava taşımacılığı gelmektedir. İris Exspress firmasının sunduğu taşımacılık hizmetleri şu şekildedir.

Kara Taşımacılığı:

Kara taşımacılığı ile sigortalanan eşyaları, müşterilerin dilediği yere, kısa zamanda götürülmesi için, çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslararası Nakliyatta İris Exspress olarak, her zaman güven içinde taşımacılık yapmaktadır. Ayrıca uluslararası nakliyat firmaları içerisinde kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerin güvenini kazanmaktadır.

Hava Taşımacılığı:

Hava taşımacılığı konusunda iyi işler çıkararak müşterilerin değerli eşyalarını güvenle ulaşması gereken yerlere ulaştırmaktadır. Hava taşımacılığı ile eşyalar en kısa zaman içerisinde teslim edilir. Böylece kaliteli taşımacılık hizmetlerinden faydalanırsınız.

Deniz Taşımacılığı:

Deniz taşımacılığı, İris Exspress firmasının taşıma hizmetleri arasında yer almaktadır.  Eşyalarınızı, bulundukları bölgelere göre, deniz taşımacılığı hizmetinden faydalanarak daha kolay şekilde götürmektedir. Böylece uluslararası nakliyat fiyatları ile  oldukça  uygun rakamlara, nakliyat hizmeti alabilirsiniz.