Posted By HaberBizde Posted On

Ücretsiz Okey Keyfi

Türkiye’nin en sevilen okey oyunu birçok çeşidi ile şimdi karşınızda. Birçok detay düşünülerek kurulmuş olan bu siteyi App Store ve Play Store aracılığıyla uygulama olarak yüklemeniz mümkündür. Uygulama içerisinde birbirinden farklı okey çeşidi yer almaktadır. Ayrıca uygulama ara yüzünün sade ve şık olmasından dolayı da birçok oyun sever oyun okey sitesini tercih etmektedir.

Uygulama içerisinde oyuncuların birbiri ile sohbet edebileceği canlı sohbet et seçeneği de yer almaktadır. Ayrıca dileyen oyuncular bir yandan okey oynarken diğer yandan da canlı radyo dinle seçeneğini kullanabilir. Bu sayede okey oynamak daha keyifli bir hal almaya başlayacaktır.

Oyun Okey Salonları

Oyun Okey sitesi diğer okey sitelerinde veya uygulamalarında göz ardı edilen birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede de oyunculara en yüksek kalitede site ve uygulama sunmaktadır. Okey oyununu bilmeyen kişiler için oyun kılavuzları ve eğitim oyunları oynatılmaktadır. Ayrıca birden fazla oyun çeşidi de site içerisinde yer almaktadır. Bu oyunlar şu şekildedir;

  • Online veya Canlı okey oyunları
  • Canlı Okey siteleri
  • Düz Okey oyunları
  • Renkli Okey oyunları

Bu oyun çeşitliliği sayesinde de gözde oyun sitesi olmuştur. Ayrıca okey oyununda en çok sevilen olay rekabettir. Oyun Okey sitesinde de bol rekabet ve keyifli ortam kurulmuştur. Bu sayede oyuncular boş vakitlerinin çoğunu Oyun Okey uygulamasında farklı okey masalarında kullanmaktadır.