Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Tuğba Özerk çocuk diskosu albümünde hangi şarkıyı seslendirdi?

Tuğba Özerk çocuk diskosu albümünde hangi şarkıyı seslendirdi? 1

TUĞBA ÖZERK ÇOCUKLAR İÇİN ŞARKI SÖYLEDİ 12 yaşında Sezen AKSU tarafından keşfedilen Tuğba ÖZERK ; Haziran başında müzik marketlerde olacak olan ‘Çocuk Diskosu’ projesi albümünde Küçük AYŞE şarkısı ile yer aldı. Uzun yıllar TRT Çocuk korosunda şarkılar söyleyerek müzik dünyası ile tanışan Tuğba ÖZERK, “Bunca yıl sonra tekrar Küçük AYŞE şarkısını söylemek beni çocukluğuma götürdü […]

TUĞBA ÖZERK ÇOCUKLAR İÇİN ŞARKI SÖYLEDİ

12 yaşında Sezen AKSU tarafından keşfedilen Tuğba ÖZERK ; Haziran başında müzik marketlerde olacak olan ‘Çocuk Diskosu’ projesi albümünde Küçük AYŞE şarkısı ile yer aldı.

Uzun yıllar TRT Çocuk korosunda şarkılar söyleyerek müzik dünyası ile tanışan Tuğba ÖZERK, “Bunca yıl sonra tekrar Küçük AYŞE şarkısını söylemek beni çocukluğuma götürdü ve stüdyoda çok eğlendim. Nüfustaki ön isminin Ayşe olduğunu belirten Tuğba ÖZERK ,bu projenin yapımcısı Hakan EREN’den Ajda PEKKAN , Yıldız KENTER ve Sibel TÜZÜN’ün de ön isminin Ayşe olduğunu öğrendiğimde mutlu oldum. Ayşe ismini hep sevmişimdir. O yüzden Çocuk Diskosu projesinde özellikle Küçük AYŞE şarkısını seslendirdim. Çocuk şarkılarımıza sahip çıkmak adına önemsediğim bu projede günümüz disko soundunda tekrar yapılan Küçük AYŞE’yi şimdiki çocuklar çok sevecekler” dedi.