Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

TEKDER’den Vali Köşger’e Hayırlı Olsun Ziyareti

TEKDER’den Vali Köşger’e Hayırlı Olsun Ziyareti 1
TEKDER’den Vali Köşger’e Hayırlı Olsun Ziyareti 2

İzmir’in yeni STK’sı TEKDER (Ticaret ve Ekonomi Kulübü), İzmir’e yeni atanan İzmir Valisi’ni ziyaret etti. İzmir’in yeni valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret eden TEKDER İzmir yönetimi hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Valiler Kararnamesi ile Aydın’dan İzmir’e atanan İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’i ziyaret eden TEKDER heyetinde İzmir İl Başkanı Bayram Tüm, Şule Çınlama, Nuri Çelenk, Remzi Dinç ve Hasan Ural yer aldı.

Köşger’e hediyelerini takdim eden TEKDER İzmir İl Başkanı Tüm, hayırlı olsun dileklerini iletti. TEKDER’in uluslararası bir kuruluş olduğunu vurgulayan Tüm, İzmir’de yaptıkları ve yapacakları faaliyetler hakkında Vali Köşger’e bilgiler verdi.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Tüm, “Sayın Valimize yeni görevinde başarılar diledik. Hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. TEKDER (Ticaret ve Ekonomi Kulübü) hakkında bilgiler verdik. İzmir’de yapılanmamızı yeni oluşturuyoruz. TEKDER olarak sanayici, üretici, esnaf ve iş insanlarının sorunlarına ve taleplerine sahip çıkarak, iş hacimlerini genişleteceğiz. Toplumsal refah ve uzlaşmayı geliştirmek anlamında çalışmalarımız olacak. İş insanları, akademisyenler ve bürokratlardan oluşan bağımsız, bağlantısız gönüllü bir sivil toplum kuruluşuyuz” dedi.

TEKDER İzmir yönetimi, Vali Köşger’e başarılar diledi. Korona nedeniyle sosyal mesafe kurallarının da unutulmadığı ziyarette Başkan Tüm, Vali Köşger’e TEKDER plaketi hediye etti.