Posted By HaberBizde Posted On

Sizin İçin En İyisi, Başaş İnşaat!

Kendi içerisinde oldukça bilinçli bir isim olarak bilinmesinin yanında sektöründe fark yaratan bir firma olan Başaş İnşaat, 1992 yılında kurulmuştur. Kurulum yeri İstanbul olarak geçmesinin yanında kurulduğu zamandan bu yana sahip olduğu tüm bilgi birikimi ve tecrübelerini de işleri, uygulamaları üzerinde daha büyük başarılar sağlamak için kullanmaktadır.

Bunların yanında sahip olduğu tüm ilerlemeleri ve gelişimleri daha da güçlendiren, buna uygun olarak alanındaki yeni nesil seçeneklerle devamlılık sağlayan Başaş İnşaat, tüm profesyonelliği yapı sektörü içerisinde gözde olan ürünlerden birinde, CTP’de detaylı bir şekilde kullanmaktadır. Bu sebeple de özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde bizler için uygun hijyenik kaplama panelleri ve benzeri seçenekleri de en iyi şekilde kullanmaktadır.

Size Uygun Bir Seçim, Başaş İnşaat!

İşlemleri içerisinde sürekli olarak kullandığı CTP Levha için de hijyen noktalarına büyük önem veren, sektör içerisindeki farkını da kalitesi ve güveni ile net bir biçimde ön plana çıkaran Başaş İnşaat, bu noktada oldukça büyük bir başarının da sahibi olarak bilinmektedir.

Hizmetleri dahilinde CTP panel üretiminde de hijyen koşullarını en üst seviyeye taşımasının yanında kullanım alanlarındaki konforu da tam anlamıyla süt seviyeye taşımış durumdadır. Elbette bu durum da müşteri memnuniyeti büyük ölçüde etkileyen detaylar arasında yer almaktadır. Hijyenik mekanlar için tümüyle uygunluk sahibi bir çalışma sistemi vardır.