Sevilen yarışmacı Mehmet Kayku, oyunculuğa hazırlanıyor

Sevilen yarışmacı Mehmet Kayku, oyunculuğa hazırlanıyor

Tv8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumuyla yayınlanan strateji ve popülerlik oyunu olan “Fenomen” yarışmasının sevilen yarışmacısı Muhammet Kayku, yarışmadan elendi. Yakışıklı yarışmacı, yapımcıların ve yönetmenlerin ilgi oladığı oldu. 10 yıldır birçok dizi, sinema filmi ve reklam ile izleyiciyle buluşan başarılı oyuncu, Fenomen yarışmasının en sevilen yarışmacılarından biri olmayı başardı. Fenomen yarışmasındaki performansı ile yapımcı ve yönetmenlerin […]

Tv8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumuyla yayınlanan strateji ve popülerlik oyunu olan “Fenomen” yarışmasının sevilen yarışmacısı Muhammet Kayku, yarışmadan elendi. Yakışıklı yarışmacı, yapımcıların ve yönetmenlerin ilgi oladığı oldu.

10 yıldır birçok dizi, sinema filmi ve reklam ile izleyiciyle buluşan başarılı oyuncu, Fenomen yarışmasının en sevilen yarışmacılarından biri olmayı başardı.

Fenomen yarışmasındaki performansı ile yapımcı ve yönetmenlerin dikkatini üzerine çekmeyi başaran Kayku’ya, yarışmadan elendikten sonra birçok dizi, sinema filmi ve reklam teklifi gelmeye devam ediyor.

Tekliflerin hepsini değerlendireceğini belirten Kayku, bu durumdan dolayı çok mutluğu olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın