Sertab Erener İş Sanat sahnesine konuk oluyor

Sertab Erener İş Sanat sahnesine konuk oluyor

Türkçe pop müziğin en güçlü yorumcularından Sertab Erener, dupduru ve rengârenk sesini en yalın haliyle duymaya imkân verecek akustik bir performansla İş Sanat sahnesine konuk oluyor. Operadan popa,müziğin birçok türüne yatkın sesi ve olağanüstü sahne performansıyla 90’lı yılların başından bu yana, Türkçe pop müziğin en beğenilen isimlerinden biri olan Sertab Erener, Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir müzik kariyerine sahip.

2003 yılında düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’ye birincilik kazandıran Erener’in ilk dönem kayıtlarından bir olan ‘Lal’, 500’den fazla parçanın bulunduğu Sony Music ‘Soundtrack for a Century’ compilation setinde yer alan tekTürkçe şarkı oldu.

Dünyanın en prestijli konser salonlarından New York Carnegie Hall ve Los Angeles Kodak Theatre’da Fahir Atakoğlu ile birlikte konserler veren Erener, seslendirdiği şarkılarla yurtdışında birçok dizi ve filmin soundtrack albümlerinde yer buldu. Sertab Erener’in bir kentet ile sahnede olacağı bu özel gece, dinleyicilere, Türkiye’nin en güçlü ve renkli seslerinden birinin en sade ve yalın halini vaat ediyor.

22 Aralık’16 Saat:20:30
İş Sanat Konser Salonu

Sertab Erener İş Sanat sahnesine konuk oluyor Grafikhaber.net

Bir cevap yazın