Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Sancaktepe Arçelik Servisi – 0216 471 59 56

Sancaktepe Arçelik Servisi – 0216 471 59 56 1

      Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar yüzlerce modele sahip elektronik alet yelpazesine sahip olan dünya devi Arçelik markasının hayatınızı kolaylaştıran ürünlerde yaşanabilecek her türlü arızada Sancaktepe Arçelik Servisi hizmetinizde. Gün geçtikçe gelişen ve ilerleyen teknoloji sayesinde her geçen gün yeni elektronik ürünler üretilmekte ve hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünlerle tanışmaktayız.

Sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olmanın verdiği tecrübe ile kaliteli hizmet politikasına sahip kuruluşumuz, son teknoloji ile üretilmiş farklı özelliklere sahip yüzlerce elektronik aletlerde yaşanabilecek mekanik ve fiziksel arızalar sonucu mağduriyetleri gidermek amacıyla kurulan firmamız Maltepe Arçelik Servisi şubemiz ile hizmetindeyiz. Orijinal yedek parçalar ile yaşanan sorunları kısa sürede çözüme kavuşturuyor, servis sonrası istediğiniz zaman teknik bilgi ve destek hattımız ile huzurlarınızdayız. Alanında uzman, tecrübeli ve bilgi sahibi kişilerden oluşan teknik ekibimiz ile sahip olduğunuz Arçelik markasının tüm ürünlerinin tamir ve onarım işlerini, yıllık ve dönemlik bakımlarını kaliteli bir şekilde yaparak ürünlerinizi gönül rahatlığıyla uzun yıllar kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Günlük hayatta sürekli kullandığımız beyaz eşyadan çeşitli küçük ev aletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan dev firmanın ürünleriyle ilgili yaşanabilecek her türlü sorunda yanınızdayız.

İstanbul Yavuztürk bölgesinde hayatınızı kolaylaştıran Arçelik markalı ürünlerin her türlü tamir, onarım ve bakım işlerini, uzun yılların kazandırdığı tecrübe ile alanında uzman olan ekibe sahip olan Yavuztürk Arçelik Servisi, özenle yapıyor ve yaşadığınız mağduriyetleri gideriyor. Çamaşır makinesinden ütüye, bulaşık makinesinden buzdolabına, fırından küçük ev aletlerine kadar geniş bir yelpazeye sahip olan markanın ürettiği ve kullanıma sunduğu her türlü elektronik aletler ile ilgili yaşabileceğiniz arıza ve çeşitli problemlerde kaliteli ve garantili hizmet ile yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.