Posted By HaberBizde Posted On

Sanal tur çekimleri

Sanal tur çekimleri son yıllarda reklam ve tanıtım alanının vazgeçilmez uygulamalarından birisi haline gelmiştir. Her tür alan ve mekan tanıtımı için sanki o mekanda geziyormuşsunuz hissi yaratabilmek için yapılan sanal tur çekimleri ile sizlerde reklamlarınızı profesyonel bir platforma taşıyabilirsiniz.

Sanal tur çekimi mevut bir mekanın art arta dizilen 360 görselinden oluşuyor. Bu çalışmalarda çekim yapılan mekan en gerçekçi hali ile meraklılarına ve takipçilerine sunuluyor. Sanal tur çekimleri için 3D çekim de denilebiliyor. Artık her sektörde yer alan dijital yaşama en iyi şekilde ayak uydurabilmek ve hangi konumda, ne tür bir konsept ile neler yaptığını anlatmak isteyen firmalar için sanal çekim turları çok önemli bir tanıtım yöntemi oluyor.  

Sanal tur çekimi yapan firmalar

Sanal tur çekimlerinde 360 sanal tur uygulaması kullanılıyor. Bir mekan ya da alanın kesintisiz olarak bir bütün halinde, 360 derecelik açı ile sunulması işlemine sanal tur çekimleri ismi veriliyor. bu çalışmalar her zaman profesyonellik, deneyim ve kaliteli ekipman kullanımı gerektiriyor.

Sizlerde ne tür bir mekan tanıtımı istiyorsanız bunun için Sanal Turcu sitesine giriş yapabilirsiniz. Sanal Turcu sitesi aracılığı ile öncelikli olarak sanal tur ve 360 sanal tur çekimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha önce yapılmış olan örnek çalışmaları inceleyebilirsiniz. Ve online olarak iletişime geçebilirsiniz.