Samsung EVO Plus 256 GB MicroSD’nin duyurusunu yaptı

Samsung EVO Plus 256 GB MicroSD’nin duyurusunu yaptı

Gelişmiş bellek çözümlerinin uzman üreticisi Samsung Electronics, en yeni bellek kartı EVO Plus 256 GB MicroSD’nin duyurusunu yaptı.

Sınıfının en yüksek kapasitesine sahip olan EVO Plus 256 GB, son teknoloji ürünü akıllı telefon ve tabletler, 360 derece video kayıt cihazları, aksiyon kameraları ve drone’larda kullanım için yüksek hız ve genişletilmiş bellek alanı özellikleri sunuyor.

EVO Plus 256 GB MicroSD ile kullancıcılar artık, yaklaşık 12 saatlik 4K UHD video veya 33 saatlik Full HD videoyu, mobil cihazları veya aksiyon kameralarıyla bellek kartını değiştirme zorunluluğu olmadan kaydedebilecek; üstün teknolojinin daha fazlasını deneyimlerken; bellek yetersizliği konusunda da kaygı duymayacaklar.

Samsung Electronics Bellek Ürünleri Marka Ürün Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Un-Soo Kim; yüksek performanslı ve yüksek kapasiteli mobil cihazlar kullanan tüketici trendinde görülen yükselişle birlikte, V-NAND tabanlı 256 GB microSD kart çözümlerinin kullanıcılara sabırsızlıkla bekledikleri bellek kartını sunmalarını sağladığını ifade ederek; “EVO Plus 256 GB microSD kartımız kullanıcılara geniş kapasite ve yüksek okuma-yazma hızı sunacak. Oluşturdukları ve kaydettikleri tüm içeriklere erişim, depolama ve paylaşma konusunda müşterilerimize kullanımı rahat ve sorunsuz bir multimedya deneyimi sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.

Yüksek kapasite, üstün performans ve ileri düzeyde koruma; hepsi EVO Plus 256 GB’ta bir arada

Samsung’un gelişmiş V-NAND teknolojisi sayesinde microSD kartların kapasitesi ve performansında çıtayı yükselten EVO Plus 256 GB, 95 MB/sn ve 90 MB/sn olmak üzere yüksek okuma ve yazma hızları sunuyor. Bu performans düzeyi, genel kullanıcı ve profesyonellere yüklü ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf ile 4K video kayıtlarını, yoğun grafikler içeren sanal gerçeklik (VR) ile oyun gibi multimedya dosyalarını depolama konusunda büyük kolaylık sağlayacak.

Elektronik cihazlardan en iyi şekilde yararlanılması için gereken uzun süreli güvenilirlik, ileri düzeyde koruma, kapasite ve performansı bir arada sunan EVO Plus 256 GB, bu özellikleriyle microSD kart yuvası bulunan son teknoloji ürünü akıllı telefon ve tabletler için en zorlu koşullarda bile mükemmel bir yol arkadaşı olacak.

Samsung, EVO Plus 256 GB microSD kartını ABD, Avrupa, Çin gibi 50’den fazla ülke ve diğer bölgelerde 2016 Haziran ayından itibaren, sınırlı 10 yıllık garantiyle satışa sunacak.

Bir cevap yazın