Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

“ROMAN KAHRAMANI” adlı roman raflarda yerini aldı

“ROMAN KAHRAMANI” adlı roman raflarda yerini aldı 1

Kimi tutkular içinde barındığı varlığı kendi hayatından vazgeçmeye kadar götürebilir, kimileri ise başkalarının hayatına kastetmeye… Kaderine sürüklendiği yolda varlık adına tanım bulan ne varsa Roman Kahramanı’nın işbirlikçisidir.

Aşkınız için neleri göze alırdınız? Sınırlarınızı nereye kadar zorlardınız? Aşk ve ölümü evrensel yazgının bir parçası olarak gören bir Roman Kahramanı olan Emre’nin hayat yolculuğu sizi bekliyor. Yazgısı, yaşadığı sıradan hayatı başkalaştıran ve o hayata derinlik kazandırmaya çalışan sivri dilli bir yazar tarafından kurgulanıyor. Ve evet, kusursuz cinayet vardır.

Tuncer Aktaş, akıcı ve eşsiz üslubuyla bizi Yaradan-Yazgı ironisinin tam ortasına bırakıyor. Sizi şaşırtacak bir derinliğin içine sürüklenmeye hazır olun. Bittiğinde yeniden okumak isteyeceksiniz.

Editörden;
Başka birinin yazdığı bir romanı aslında sizin yazıyor olmanız mümkün gibi görünmeyebilir. Bunu mümkün hale getiren yazarın dehasını fark ettiğinizde şok geçireceksiniz. İçinizdeki ilkel insanla tanışmanın vakti geldi.

“ROMAN KAHRAMANI” adlı roman raflarda yerini aldı Grafikhaber.net