Posted By HaberBizde Posted On

PUBG Mobil Hesap Satışı Nasıl Gerçekleştirilir?

İtem Satış son zamanların en iyi oyun pazarlarından biri olarak alanında kaliteli hizmet vermektedir. Türkiye üzerinde bulunan oyuncuları için kaliteli ürünler sağlayarak orijinal hizmet verir. En uygun fiyatlarla İtem Satış üzerinden tasarruflu harcamalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda site içerisinde bulunana ilan satış alanında çeşitli ilanlar vererek sizlerde nakit para kazanımı elde edebilirsiniz. Hatta ücretsiz olarak bu alternatiften yararlanmanız mümkündür.

Son zamanların en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG ile site içerisinde çeşitli alım satımları yapmak da mümkündür. Öncelikle pubg satılık hesapiçin item satış üzerinden üyelik oluşturun. Ardından sizlere verilen link ve yönlendirmeler üzerinden PUBG hesabınızı ilan üzerine ekleyin. Daha sonra alıcılar sizlerle iletişime geçmeye başlayacaktır. Onlara ilanınız hakkında detaylı bilgiler vererek doğru bilgilendirmeler yapınız. Anlaşmış olduğunuz kullanıcıyla mesajlar üzerinden hesap bilgilerini en ince ayrıntısına kadar teslim ediniz. Daha sonra bu teslimatı yaptığınızı onaylayın. Alıcı da bunu onayladıktan sonra hesabınıza nakit para gelecektir. Son olarak gelen para için çekim talebi oluşturabilirsiniz.

PUBG Mobile Satılık hesaplar

PUBG alanında eğer yeni bri hesap arıyorsanız ve kimseye de bu konuda güvenemiyorsanız eğer İtem Satış sizler için doğru bir site tercihi olacaktır. İtem Satışın düzenlediği ilan pazarı üzerinden istediğiniz pubg hesabına kolaylıkla erişim sağlayın. Sizlere kendi verdikleri güvence ile hizmet vererek daha sonrasında mağdur olmamanız için yardımcı olur.

Kaynak: https://www.itemsatis.com/ilanlar/pubg-mobile-hesap-satisi.html