Penguen dergisinin mobil uygulaması yayında!

Penguen dergisinin mobil uygulaması yayında!

Her gün yeni karikatürler, çizgi öyküler, mizah yazıları Penguen’in yeni uygulamasında kullanıcılarını bekliyorPenguen’den yeni mobil uygulama: Sen Neredeysen Penguen Orada!

İçeriği Penguen çizerleri ve yazarları tarafından hazırlanan Penguen’in yeni mizah platformu “Penguen App” in iOS ve Android uygulaması Kokteyl Bilgi Teknolojisi Hizmetleri A.Ş. tarafından geliştirildi.

Her gün yeni karikatürler, çizgi öyküler, mizah yazıları Penguen’in yeni uygulamasında kullanıcılarını bekliyor. Yeni uygulama ile en sevilen karikatürler okurun hep elinin altında olacak ve herkes dilediği zaman arkadaşlarıyla paylaşarak, en güncel esprileri anında takip edecek. Hem de tamamen ücretsiz!

Sen neredeysen mizah orada…
#SenNeredeysenPenguenOrada
#PenguenApp

Penguen hakkında

2002 yılında kurulan ve halen Erdil Yaşaroğlu ve Selçuk Erdem yönetiminde yayın hayatını sürdüren Penguen, haftalık yayınlanan bağımsız bir mizah dergisidir. Penguen ekibi, aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve tek çocuk mizah dergisi olan Süper Penguen’i de hazırlamakta ve 2008’den bu yana da, her yılın sonunda, yıl boyu Penguen’de yayınlanan gündem karikatürlerinin bir derlemesi olan Karikatür Yıllığı’nı yayınlamaktadır. Penguen, bir KomikBüro Medya Ltd. Şti. markasıdır.

Bir cevap yazın