Parfümü kalıcı olması için göbek deliğinize sıkın

Parfümü kalıcı olması için göbek deliğinize sıkın

Kim istemez sıktığı parfümün gün boyu buram buram kokmasını… İşte parfümün kalıcılığını artırmanız için yapmanız gerekenler…

Eğer parfümünüzün olmasını istiyorsanız öncelikle parfümünüzü vücudunuzda nereye sıktığınıza dikkat etmelisiniz. Mesela dirsek içleriniz bu noktalardan biri.

Aynı şekilde diz kapağınızın arkaları da parfümü daha kalıcı yapan bölgelerden. Buralarda kan akışı daha fazla olduğundan, gün içinde hareket ettikçe parfüm yayılır.

Çoğu insan gelişi güzel boynuna sıkar ama önemli olan aslında kulak arkasına sıkmaktır. Parfümünüzü gönül rahatlığıyla kulak arkası yapabilirsiniz.

Parfümünüzü sıkabileceğiniz bir diğer de göbek deliğiniz. Vücudun sıcaklığıyla birlikte muhafaza edilen parfüm gün boyu sizinle kalır.

Pek bilinmese de kremler parfümün kalıcılığını artırmada en büyük rolü oynuyor. Boynunuza herhangi bir nemlendirici krem sürdükten saniyeler içinde parfümünüzü sıkın.

Bu sayede kremle birlikte parfümünüz de teniniz tarafından emilir. Böylece parfüm vücudunuza hapsolur.

Parfüm sıktıktan sonra asla parfümü sıktığınız yeri ovuşturmayın, ovalamayın.

Parfümü sıktığınız yeri ovuşturmak, parfümün kimyasını bozmanıza ve en kötüsü de parfümü hemen kurutmanıza neden olur. Böylece parfüm teniniz tarafından emilemez ve dolayısıyla da açılamaz…

Bir cevap yazın