Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Paramparça 67. Bölüm Sonrası – Ozan’a Ne Olacak

Paramparça 67. Bölüm Sonrası – Ozan’a Ne Olacak 1

OZAN’A NE OLACAK Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştıkları, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın dün akşam (Pazartesi) yayınlanan 67’nci bölümü de heyecan dolu gelişmelere sahne oldu. CİHAN’A BÜYÜK ŞOK Ayşe, Cihan’la gittikleri restoranda Harun’u gördü. Ayşe, Cihan’ı […]

OZAN’A NE OLACAK

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştıkları, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın dün akşam (Pazartesi) yayınlanan 67’nci bölümü de heyecan dolu gelişmelere sahne oldu.

CİHAN’A BÜYÜK ŞOK

Ayşe, Cihan’la gittikleri restoranda Harun’u gördü. Ayşe, Cihan’ı Harun’la tanıştırmak için kendisini henüz hazır hissetmediği için, Harun’a görünmeden oradan ayrıldılar. Cihan, Ayşe’nin kendisini abisiyle tanıştırmak istememesine bozuldu. Ozan, Candan’a iyiden iyiye kapıldı, Candan da bunu kullandı. Hatice’nin gelişi Maide Hanım’ı ve Harun’u tedirgin etti. Dilara cezaevinden çıktı, yalıya döndü. Cihan, Dilara’ya yalıdan kendisinin ayrılacağını söyledi. Dilara, Ozan’la buluşup, ondan eve dönmesini istedi. Ozan kabul etmedi. Harun, Dilara’nın arabasının önünü kesip, onunla konuşmaya çalıştı ve özür diledi. Dilara, Harun’u affetmedi. Candan, Dilara hakkındaki şikayetini geri çekti. Cihan, Candan’ın şikayetinden vazgeçmesinden şüphelendi. Burhan, Deniz’e inşaat şirketi kurdu. Candan, Dark Grup Yönetim Kurulu toplantısına girdi, Cihan şoke oldu. Cihan’ın şaşkınlığı, Ozan’ın şirketin kendi kontrolünde olan yüzde 30 hissesini sattığını öğrendiğinde ise büyük bir öfkeye döndü. Ayşe, Cihan’a doğum günü partisi düzenledi ve Harun’u da davet etti. Cihan kendisi için hazırlanan partiye gelemeyeceğini söyleyince Ayşe yıkıldı. Ozan, tanımadığı kişilerce yaka paça bir minibüse bindirilip, kaçırıldı. Ozan, yarı baygın halde Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne getirildi. Ambülanstan indirilen Ozan’ı, Dr. Artun Çelebi karşıladı. ‘Paramparça’nın 67’nci bölümündeki bu anlar #ihanet hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşuldu.

YENİ BÖLÜMDE HEYECAN DAHA DA ARTIYOR

Ozan’ı kimler ve neden kaçırdı, Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne neden getirildi? Ayşe, Cihan’dan ayrılacak mı? Dilara bundan sonra ne yapacak? Harun, kendini Dilara’ya affettirebilecek mi? Maide Hanım ile Hatice arasında neler yaşanacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Paramparça’nın 30 Mayıs Pazartesi günü Star’da ekrana gelecek yeni bölümünde yanıt bulacak.

PARAMPARÇA | 68.BÖLÜM | 30 MAYIS PAZARTESİ | 20.00 |STAR TV