Nikah masası garantili Ulaş devri başlıyor

Nikah masası garantili Ulaş devri başlıyor

Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği yaz aylarının en dikkat çekici dizilerinden N’olur Ayrılalım’ın ikinci teaser’ı da yayınlandı. Tanıtımda Modern Telli Baba olarak anlatılan Ulaş Vardar, dizinin esas oğlanı olarak izleyicinin karşısına çıkıyor. Hayatta bir konuk oyuncuymuş gibi davranan “Modern Telli baba Ulaş” aynı zamanda maceracı bir dağcı, iyi kalpli bir arama kurtarma gönüllüsü ve yürek burkan insanlık dramlarını gözümüzün önüne seren bir belgesel yönetmeni.
Çok çapkın ve serseri bir karakter olan Ulaş, bilindiği kadarıyla daha hiçbir kızla bir aydan fazla birlikte olmamış ve hepsini terketmiş. Ama terkettiği kızlar ona hiç kızgın kalamıyor, çünkü Ulaş, elinin değdiği her kızın ruh eşiyle evlenmesine neden oluyor. Nikah masası garantili, modern Telli baba Ulaş’ı yakışıklı oyuncu Aras Aydın canlandırıyor.

N’olur Ayrılalım Farklı Konusuyla Yakında FOX’TA

Yönetmenliğini Yusuf Ömer Sınav’ın üstlendiği dizi, yaz aylarının merakla beklenen işlerinden biri olarak görülüyor. Başrollerinde Gürgen Öz, Nilay Duru, Aras Aydın, Nilperi Şahinkaya gibi genç ve sevilen oyuncuların olduğu N’olur Ayrılalım farklı konusuyla da dikkat çekiyor. Birlikte olup ayrıldığı her kızın, hayatının aşkıyla evlendiğine inanılan bir Modern Telli Baba (Aras Aydın) ve onu televizyon şovuna dönüştürmeye çalışan Turgay’ın(Gürgen Öz) eğlenceli hikâyesinin anlatıldığı dizide, Nilay Duru’nun canlandırdığı Azize karakteri ise iki erkek arasında hayatının aşkını bulmaya çalışıyor. Özellikle Modern Telli Baba karakteriyle izleyeceğimiz Aras Aydın, genç kızların yeni gözdesi olacağa benziyor. Televizyonun dahi çocuğu karakteriyle karşımıza çıkan Gürgen Öz ise usta oyunculuğu ile diziye damgasını vuruyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Osman Karakoç, Duygu Karaca, Hüseyin Gülhuy, Hüseyin Soysalan, Hilal Uysun, Bahtiyar Engin, Meriç Başaran, Hakan Eke, Ayşe Selen ve Tarık Şerbetçioğlu gibi değerli oyuncular bulunuyor.

N’olur Ayrılalım ÇOK YAKINDA FOX’TA!

Bir cevap yazın