Posted By hande Posted On

NEDEN KANUNİ MOTOSİKLET?

Kanuni motosiklet Türkiye’nin yerli motosiklet üretici firmalarından biridir. 1987 yılından beri sektörde önemli yerlere gelen kanuni firması İstanbul Tuzla bölgesinde 60.000 bin m2 alanda motosiklet üretimine devam etmektedir. Kanuni motosiklet markası Kuralkan Bilişim Otomotiv San. ve Dış Tic. A.Ş. firmasından markalarından biridir. Kanuni şu anda 50 cc’den 400 cc’ye kadar motosiklet üretimini fabrikasında üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretmiş olduğu motosikletlerde ileri derece teknoloji kullanan kanuni firması, üretmiş olduğu motosikletlerde güvenliğe, konfora ve yakıt tüketimine çok önem vermektedir. Özellikle son dönemlerde benzin fiyatlarının artmasından dolayı motosiklet satışlarının ciddi oranda artış göstermiştir. İnsanlar evden işe, işten eve daha uygun bütçeler ile gitmek için motosiklet satın alma eğilimine girmektedirler. Motosiklet satın almak isteyen kişiler ilk olarak sordukları soru ise hangi motor daha az yakar, sağlam motosiklet hangisi, uzun yıllar hangi motosikleti kullanabilirim gibi soruların cevaplarını araştırma yaptıktan sonra motosiklet almaktadırlar. Bu soruların cevaplarını araştırma yapan müşteriler Kanuni modellerini tercih etmektedirler. Özellikle Kanuni Scooter modelleri yakıt tasarrufunda birinci sırada yer almaktadır.

NEDEN KANUNİ MOTOSİKLET ALMALIYIM?

  1. MOTOSİKLET SATIŞ NOKTALARI

Motosiklet satın almak isteyen kişiler motosiklet bayilerine giderek motosikletleri yakından inceleme yapabilirler ve o anda motosikleti satın alabiliriz. Kuralkan firması Türkiye’de bu algıyı nerede ise kırmak üzere pandemi döneminde tüm motosiklet bayileri kapalıyken internet üzerinden Kuralkan firması müşterilerine motosiklet satışı yapmaktaydı. Ekuralkan.com üzerinden satışlarını gerçekleştirme yapan kuralkan firmasının ayrıca 300’e yakın satış noktası bulunmaktadır.

  • MOTOSİKLET FİYATLARI

Bir ürün alırken en dikkat ettiğimiz fiyat politikasıdır. En uygun ürünü araştırmak için bakmadığımız internet sitesi kalmaz. Motosiklet piyasasında ise diğer markalar standart fiyat politikaları bulunmamaktadır. Her bir bayi farklı fiyatlar ve ıskontolar yaparak bazı durumda müşterilerini mağdur etmektedir. Kanuni motosiklet ürünlerinde tüm bayilerde, internet sitelerinde tek fiyat politikası geçerlidir. Motosiklet fiyatları bu sayfamızdan inceleme yapabilirsiniz.

Senetle Motosiklet Satışı

Hayalizde ki motosikleti satın almak için senetli satış imkanını sunan kuralkan firması, 60 ay senetli taksit imkanını müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede motosiklet almak isteyen kişilere hızlı ve kolay ödeme imkanı ile motosiklet sahibi yapmaktadır.

  • SERVİS NOKLARI

Motosikleti satın alamk isteyen kişilerin bu konuda çok dikkatli olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz motosikletin size en yakın konumda servisi var mı? Bunu kontrol ediniz. Kuralkan firması Türkiye genelinde 300’e yakın servis noktası ile hizmetlerini vermektedir. Motor satın almak isterseniz web sitesi üzerinden 60 aya varan senet imkanı ile satın alabilirsiniz.