Posted By HaberBizde Posted On

Neden Crovu tercih edilmelidir?

Crovu ülkemizde sosyal medya platformları için dijital çözümler üreten lider bir kuruluştur. Crovu YouTube hizmetleri başta olmak üzere Facebook Instagram ve TikTok gibi sosyal medya platformlarını izlenme ve görüntü satın alma işlemlerini gerçekleştirmektedir. İnternet ortamında güvenli bir şekilde ödeme seçenekleri sunmaktadır. Ardından yapılan işlem 60 saniye içerisinde ilgili kanala ve hesaba iletilmektedir. Bu nedenle internet platformlar üzerinden Youtube izlenme satın alma şeklinde aramalarda bulunan bireylerin ilk tercihi olmayı başarmıştır. Hizmetler sipariş bilgisi alındıktan sonra hemen oluşturulmaktadır. Siparişlerin oluşturulma sürecinin ardından bireylere otomatik olarak bir email ya da SMS gelmektedir. Ardından dijital çözüm her ne ise hızlı bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı yerine getirilmektedir. Ayrıca gizli koşullarından da kesinlikle taviz verilmemektedir.

YouTube’un sosyal medya uygulamaları arasındaki farkı

YouTube uygulamasından diğer sosyal medya uygulamaları ile arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. YouTube uygulaması bireylerin uzun soluklu video yükleme, başkalarının yükledikleri çok çeşitli içerikler de ki videoları seyretme, videoların altında yapılan yorumları okuma veya başkalarının videolarını yorum yapmak gibi imkanları sunan ve bugün Hem Türkiye’de hem de dünyada milyarlarca kişi tarafından etkin olarak kullanılan bir sosyal medya platformudur. Crovu YouTube izlenme satın alma hizmetleri ile bu sosyal medya platformuna takipçi satın alma ve görüntü satın alma işlemlerini yapmaktadır. Bilindiği gibi YouTube bireylerin para kazanma özelliğini açmak için öncelikle onların kanallarında 1000 takipçinin ve 4000 saat izlenme süresinin olmasını Uşak koşmaktadır. Burada da devreye izlenme ya da görüntülenme satın alma işlemi girmektedir.

YouTube görüntüleme satın alma işlemleri nasıl gerçekleştirilir?

Bireylerin YouTube görüntülenme satın alma işlemlerini gerçekleştirmeleri oldukça kolaydır. Ülkemizde bu anlamda hizmet veren lider kuruluş Crovu güvenli ödeme seçenekleri ile müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilemektedir. Grubu 7gün 24saat müşterileri ile ilgili olarak araştırma yapmakta ve onların ihtiyaç ve beklentilerini gerçekleştirecek önemli çalışmalara imza atmaktadır. Yapmış olduğu en önemli hizmetlerden biri de YouTube hizmetleridir. YouTube görüntüleme üvey YouTube takipçi satın alma işlemlerini oldukça uygun fiyatlarla ve şifresiz bir biçimde yapmaktadır. Görüntüleme işlemlerini de tamamen gerçek hesaplar ile gerçekleştirmektedir.