Posted By HaberBizde Posted On

Mutluluğunuzu Paylaşmak Adına İnci Davetiye Yolculuğu!

Kurulum zamanı 1978 yılına kadar uzanan, o dönemlerde Hızır Aydın tarafından küçük bir işletme olarak başlayan İnci Davetiye, şimdilerde sektörde adını sıkça duyabileceğimiz, çiftlerin evlilik dönemlerinde ilk tercihlerinden biri olan markadır. İlk kurulumunda kartpostallarla üretime başlasalar da sonrasındaki altı yıl içerisinde üretimde ürün çeşitliliği kısmına da girmişlerdir.

Kartpostallara ek olarak tebrik posterleri, zarf mektupları gibi içeriklere de yer vermekte olan firma, sürekli olan yenilikçi tavrını sürdürerek davetiye üretimine kadar gelmiş, şimdi bulundukları zamanda çalışma prensiplerine birebir uyum sağlayarak kendilerine iyi bir yer edinmişlerdir. Firma, bu konuda çok yenilikçi bir tavır içerisinde olduğundan, ilerleyişleri de o şekilde yenilikçi olmuştur.

Davetiyelerde Kaliteli İçerikler İçin, Kırk Yıllık Birikim!

Düğün davetiyesi belirleme kısmında dikkat etmemiz gereken birden fazla detay vardır. Davetiye için nasıl bir tarz seçeceğimiz, içerisindeki yazıların ne olacağı, nasıl hitap edileceği, renginin ne olması gerektiği gibi birçok konu aslında bu kısımda bizim ayrı ayrı düşünmemiz gerekenlerdendir. Bunun yanında en önemli faktör de elbette davetiyeler için belirlenen fiyatlandırma arasından bütçemize uygun olanı da bulmakla alakalıdır.

İşte bu kısımda da devreye İnci Davetiye girmektedir çünkü marka, kendi alanında müşterilerine en çok değer verenlerden biridir. Hem sunduğu fazla çeşitlilik imkanı hem da kalitesine rağmen verdiği oldukça iyi fiyatlandırma bizim seçimlerimizi daha da kolay hale getirmektedir.

Davetiye İçin En doğru Adres, İnci Davetiye

Ürünleri inceleyip size uygun olanı belirlediğiniz takdirde istediğiniz sayıda ürün satın almak için yapmanız gereken e-ticaret şeklinde ödeme yapmak oluyor. Bu kısımda da endişe yapmanızı gerektirecek bir sıkıntı da yaşanmıyor. Ürün istediğiniz gibi size rahatça teslim ediliyor ve teslimat sırasında oldukça da hızlı davranılıyor.

Ülkenin her yanına hizmet verilmesinin yanında sizden de bir kargo ücreti beklenmiyor. Kargo tamamen ücretsiz oluyor çünkü firma, diğer her şeyde olduğu gibi bu noktada da önceliklerini her daim müşterilerinin konforunu düşünerek atıyor. Böylece de sürekli olarak daha da kendini ileriye olacak şekilde sektörün zirvesine taşıyor.