Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Murat reis ayvalık’tan Dalış severlere unutulmaz bir tatil programı

Murat reis ayvalık’tan Dalış severlere unutulmaz bir tatil programı 1

Ayvalık’ın en gözde oteli olan ve nefes kesen manzarası, yemyeşil doğası ile tatilinizi huzur içinde geçirmenizi sağlayan Murat Reis Ayvalık, dalış severleri ve sualtı fotoğrafçılarını da mutlu edecek bir program sunuyor. Murat Reis Ayvalık’ın mavi bayraklı plajında yazın keyfini çıkarırken sualtını keşfetmenin heyecanını yaşayacağınız macera dolu bir deneyim sizi bekliyor. Tarihi yapısı, hikayelerle dolu dar […]

Ayvalık’ın en gözde oteli olan ve nefes kesen manzarası, yemyeşil doğası ile tatilinizi huzur içinde geçirmenizi sağlayan Murat Reis Ayvalık, dalış severleri ve sualtı fotoğrafçılarını da mutlu edecek bir program sunuyor. Murat Reis Ayvalık’ın mavi bayraklı plajında yazın keyfini çıkarırken sualtını keşfetmenin heyecanını yaşayacağınız macera dolu bir deneyim sizi bekliyor.

Tarihi yapısı, hikayelerle dolu dar sokakları, deniz ve adalar manzarası ile bir liman kasabası olan Ayvalık’ın en gözde oteli Murat Reis Ayvalık, mavi bayraklı plajında yazın keyfini çıkarırken sualtını keşfetmenin heyecanını yaşayacağınız macera dolu bir deneyim sunuyor.

Dinlendirici konsepti, konforlu odaları, nefes kesen manzarası, yemyeşil doğası ve birbirinden lezzetli menüleriyle tatilinizi huzur içinde geçirmenize olanak sağlayan Murat Reis Ayvalık, Eylül ayına kadar Körfez Diving Center’ın deneyimli eğitmenleriyle, Ege’nin incisi Ayvalık’ın sualtı renkli dünyasını keşfetmek ve berrak denizi ile sualtında muhteşem görüntüler çekmek için sualtı fotoğrafı çekmek isteyenleri bekliyor.

Ayvalık’ın renkli sualtı dünyasında, keyif dolu bir keşif

Superior Deniz Manzaralı Oda’da 4 gece konaklamadan oluşan tatil paketinde isterseniz odaya kahvaltı servisini tercih edebilir isterseniz de özel gezi tekneleriyle taş kaldırımları ve tarihi dokusuyla dillere destan Cunda Adası’na denizden gidebilirsiniz. 2 kişilik deneme dalışı sunan Murat Reis Ayvalık’ta, bu özel paket iki kişilik odada kişi başı 1.133TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.