Mesut Yar çocuklar için stüdyoya girdi

Mesut Yar çocuklar için stüdyoya girdi

Mayıs ayı sonunda yayınlanacak olan ‘Çocuk Diskosu’ projesinin son sürpriz isimi Mesut Yar oldu. İlk defa stüdyoya girip şarkı okuyan Mesut Yar’a koro ve akapella türünde çok sesli müzik yapan VocaVoice Grubu eşlik etti. ‘Horozumu Kaçırdılar’ türküsünü etnik disko olarak aranje eden Dj.Serdar Ayyıldız&Dj.Selami Bilgiç ‘Bu projede Mesut Yar&VocaVoice birlikteliğinin çocuklara çok ilginç geleceğini.’ söylediler. […]

Mayıs ayı sonunda yayınlanacak olan ‘Çocuk Diskosu’ projesinin son sürpriz isimi Mesut Yar oldu.
İlk defa stüdyoya girip şarkı okuyan Mesut Yar’a koro ve akapella türünde çok sesli müzik yapan VocaVoice Grubu eşlik etti. ‘Horozumu Kaçırdılar’ türküsünü etnik disko olarak aranje eden Dj.Serdar Ayyıldız&Dj.Selami Bilgiç ‘Bu projede Mesut Yar&VocaVoice birlikteliğinin çocuklara çok ilginç geleceğini.’ söylediler.

Önümüzdeki günlerde klip çekimi için kamera karşına geçecek olan Mesut Yar ‘İlk defa stüdyoda şarkı okudum ama çocuklar için yapılan bu projede yer almayı çok istedim çünkü Çocuk Diskosu projesi çok eğlenceli oldu.’ dedi.

Yakında yeniden Kanal D ekranlarında ‘Burada Laf Çok’ ile seyircileri ile buluşacak Mesut Yar’ın şarkısı ve klibi merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın