Levi’s bu yazı birbirinden renkli şortlarla karşılıyor

Levi’s bu yazı birbirinden renkli şortlarla karşılıyor

Levi’s®, yazın şıklığını efsanevi Laurel Kanyonu’ndan ilham alarak tasarladığı 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ndaki şortlarla yakalıyor. Kadın koleksiyonunda bulunan vintage tarzda tasarlanan 501® şortlar ve 501®CT jeande olduğu gibi yıpranmış, paçalı, bol kalıplı orta boy 501® şortlar; şık bluzlar, tişörtler, denim gömlekler ve trucker ceketlerle birlikte pek çok farklı stilde kombinleniyor. Levi’s®’ın kişiselleştirme hizmetinden yola çıkarak yarattığı […]

Levi’s®, yazın şıklığını efsanevi Laurel Kanyonu’ndan ilham alarak tasarladığı 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ndaki şortlarla yakalıyor.

Kadın koleksiyonunda bulunan vintage tarzda tasarlanan 501® şortlar ve 501®CT jeande olduğu gibi yıpranmış, paçalı, bol kalıplı orta boy 501® şortlar; şık bluzlar, tişörtler, denim gömlekler ve trucker ceketlerle birlikte pek çok farklı stilde kombinleniyor.

Levi’s®’ın kişiselleştirme hizmetinden yola çıkarak yarattığı ikonik jean şortlar ise erkek koleksiyonunun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Western gömlekler, renkli ve desenli tişörtler ile tamamlanabilen şortlar, rahatlığı ve cool stili ile her ortamda fark yaratıyor.

Bir cevap yazın