Kurtuluş Günü (Independence Day) AOC ile geri dönüyor

Kurtuluş Günü (Independence Day) AOC ile geri dönüyor

Uzun zamandır beklenen aksiyon – macera Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit (Independence Day: Resurgence), orjinalinden yirmi yıl sonra, ilk filmdeki oyuncuların çoğu ve Hollywood’a yeni katılan oyuncular ile sonunda bu yaz beyaz perdeye yansıyacak. Ekran uzmanı AOC, AOC ekranlarının görüneceği yeni filmde 20th Century Fox’un resmi monitör ortağı oldu. Üstelik AOC ve perakende ortakları, kendilerine özel […]

Uzun zamandır beklenen aksiyon – macera Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit (Independence Day: Resurgence), orjinalinden yirmi yıl sonra, ilk filmdeki oyuncuların çoğu ve Hollywood’a yeni katılan oyuncular ile sonunda bu yaz beyaz perdeye yansıyacak. Ekran uzmanı AOC, AOC ekranlarının görüneceği yeni filmde 20th Century Fox’un resmi monitör ortağı oldu. Üstelik AOC ve perakende ortakları, kendilerine özel Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit çevrimiçi ve çevrimdışı promosyon malzemelerine erişim sahibi olacaklar.

Olağanüstü pazarlama materyalleri
20th Century Fox ile yapılan işbirliğinin bir parçası olarak, AOC ekranları sadece yıldız yönetmen Roland Emmerich’in uzun zamandır beklenen bilim kurgu filminde görünmekle kalmayacak, aynı zamanda AOC ve perakende ortakları da özel promosyon etkinlikleri ve daha fazlası sırasında kulanım için ayrıcalıklı çevrimiçi ve çevrimdışı promosyon materyallerine de erişim sahibi olacaklar. Seçilen çalışmalar çevrimiçi ortamda, örneğin ekran içeriği olarak ya da AOC monitörlerinin arka planında kullanılabilir. Diğer çevrimiçi materyaller arasında posterler ve e-posta imza tasarımları bulunuyor. Roll-up standlar ise POS ya da diğer iç/dış ortam kullanımına yönelik sunulacak. Böylece hem AOC hem de Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit daha da geniş bir izleyici kitlesine en iyi biçimde ulaşmış olacak.

Umut vaadeden bir film
Bu işbirliği, AOC ve 20th Century Fox’un ilk işbirliği değil. AOC ve 20th Century Fox daha önce de, aralarında geçen yıl eleştirmenlerin beğenisini toplayan bilim kurgu filmi Marslı, 2014 yılında hasılat rekoru kıran Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti (Dawn of the Planet of the Apes), 2013 yılında bir süper kahraman çizgi romanından uyarlanan The Wolverine ve 2012 yılındaki animasyon filmi Buz Devri 4 (Ice Age 4) gibi filmlerin de bulunduğu gişe rekoru kıran başka filmlerde bir araya gelmişti. Tüm bu filmler için çeşitli pazarlama malzemeleri hem AOC markasının hem de filmlerin görünürlüğünü artırmaya yardımcı oldu. İşte şimdi, işbirliği yapan bu iki ortak, başarı öyküsünü Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit ile devam ettirmekten heyecan duyar.

Bir cevap yazın