Posted By HaberBizde Posted On

Kurtlar Vadisi hangi kanalda başlayacak?

Ülke gündemine oturan dizilerden biri olan Kurtlar Vadisi hangi kanalda başlayacak? Kanal ile ilgili açıklama sonunda geldi…

AsGündem’de dizi haberleri kategorisinde yer alan habere göre yıllardan beri başlayacağı konuşulan Show TV ekranlarında başlaması beklenen sonra Star TV ekranlarında başlayacağı iddia edilen Kurtlar Vadis ile ilgili bir açıklama geldi. Kurtlar Vadisi dizisinin yeniden başlayacağı aylardır gündemde konuşuluyor. Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz dizi ile ilgili müjde vermişti. Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Dizi ile ilgili bekleyenleri sevindirecek bir gelişme yaşandı. Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ile ilgili tüm detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz Polat Alemdar karakteri ile hafızalarda yer eden Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili bir kanalla anlaşma yaptığı iddia edilmişti.

Necati şaşmaz dizi ile ilgili ”Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız.” açıklamasını yapmıştı.

Hangi kanalda izleyici ile buluşacak?

Show TV ve Star TV bu dizi ile anlaşmadıklarını açıklayarak işin içinden çıkmıştı. Bu da Kurtlar Vadisi hayranlarını derinden yaraladı ve herkes acaba Kurtlar Vadisi yoksa başlamayacak mı sorularını sormaya başladı. Kurtlar Vadisi dizisi ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi dizisinde kimler oynayacak?

Ekranlara hala dönüp dönmeyeceği hakkında bir çok iddia yayılan dizinin Şubat ayında başlaması bekleniyordu. Kanallarla ilgili yaşanan problemler dizinin başlayamayacağı yönünde iddialar attı ortaya.

Kanalla ilgili bir sorun yaşadıkları yansıtılan dizide kanal sorunu varmış gibi gösteriliyordu. Her iki kanal da bu dizi ile anlaşma yapmadığını açıkladı. Her iki kanalda Kurtlar Vadisi dizisi için herhangi bir görüşme yapılmadığını duyurdu.

Televizyon dünyasında bir benzeri daha yapılamayan dizinin akıbeti hala merak ediliyor. Dizinin çekimleri yada set çalışmaları ile ilgili bir bilgi gelmedi. Yoksa Kurtlar Vadisi dizisi başlamayacak mı?

Kaynak: https://asgundem.com/dizi-haberleri/kurtlar-vadisi-senaryo-hazir-once-edho-da-konu-olacak-sonra-baslayacak-8h