Posted By hande Posted On

Kübra Dağlı, Büyük Hedeflerin Peşinde

Kübra Dağlı, Büyük Hedeflerin Peşinde

15. Avrupa Tekvando Poomsae Şampiyonası Portekiz’de düzenlenmişti. Geçtiğiniz ay yapılan şampiyona içerisinde de altın madalya kazanan milli sporcu Kübra Dağlı olmuştu. Yapılan röportajlar arasında hedeflerinden de söz eden Kübra Dağlı, daha büyük sonuçların peşinde. Kendisi 2022 Dünya Şampiyonası için birincilik hedefliyor. Başarısı, çalışmaları ve azmiyle de imkansızların üstesinden gelebileceği kesin. Kübra Dağlı, katıldığı alanlarda hem kadınların hem de yurdunun gururu olarak anılıyor. Tekvando dünya şampiyonluğu ve dört kez Avrupa şampiyonluğu bulunan Kübra Dağlı, konuşmalarında da bunun izlenimini veriyor.

Kendisinin sporcu aileden geldiğini, sporun kendisi için yabancı olmadığını aktaran Kübra Dağlı tekvandoyu da bir hayli seviyor. Amcasının tekvando ve babasının boks antrenörü olduğunu da konuşmaları içerisine ekliyor. İkisinin beraber işlettiği spor salonunda hayallerine ilk adımı attığını söylüyor. Konuşmaları içerisinde spora nasıl katıldığını, başarılarını ve hedeflerini de bulunduruyor. Her daim daha büyük hedefleri olduğunu söylerken kendisini tamamlanmış hissettiğini de yansıtıyor. Tekvandonun hayatının bir parçası olduğunu da bu spor dalına sevgisinden belli ediyor.

Kübra Dağlı’nın Gözü 2022 Dünya Şampiyonası’nda

Sporun herkesin hayatında olması gerektiğini söyleyen Kübra Dağlı, kadına şiddete yönelik bazı konuşmalar da yapıyor. Genel olarak kadınların kendini korumayı öğrenmeleri gerektiğini ve bunun için sporun faydasını anlatıyor. Yaptığı tüm röportaj içerisinde de sporun faydalarını ön planda tutuyor. Katıldığı maçları, güncel maçları Justın TV üzerinden izleyebiliyorsunuz. Ayrıca diğer banko maçlar için de doğru bir adres olduğunu anlayabilirsiniz. Yapılan maçlardaki iddia tahminleri ve çok daha fazlası için Kübra Dağlı uygun bir adres.