Posted By hande Posted On

Kripto para dünyasında dikkat çeken FLDB coin nedir?

Kripto para dünyasında dikkat çeken FLDB coin nedir?

Pandemi dönemi ile birlikte evlerden çalışma sistemine alışan çoğu kişi, freelance çalışma dönemine girdi. Böylece bireysel olarak hizmet ve ürün satışlarını yapmaya başlayan kişilerin bu ürün ve hizmet satışlarından ödeme alma noktasında yaşadığı sorunlar, farklı projelerin geliştirilmesine imkan sağladı. Bu noktadan hareket ile geliştirilen ve kısa süre içerisinde hızlı bir ilerleme kaydeden Freelance Database, son dönemlerin en çok dikkat çeken projelerinden birisi haline geldi.

FLDB coin nedir?

Freelance Database ya da kısa adı ile FLDB Coin, freelance olarak çalışan kişilerin hızlı ve dijital bir şekilde ödeme almasını amaçlayan yeni bir girişim. Birçok popüler kripto para borsasında işlem görmeye başlayacak olan yeni kripto para, özellikle freelance çalışanların yüksek komisyonlar ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırarak hızlı ve ekonomik bir çözüm sunuyor.

Farklı pazar yeri ve platformlar üzerinden satış yaparak ödeme alan freelancer çalışanların bu platformlardaki yüksek ücret komisyon ücretlerinden korunmasını sağlayan ve bu hedefe yönelik ciddi bir destek gören Freelance Database, bugüne kadarki süreç içerisinde büyük destekler aldığı gibi 2022 yılının 2. çeyreği itibariyle de borsalarda listelenmeye başlayacak. 

Üstelik sadece freelance çalışanlar için değil yeni girişimlere yatırım yaparak kar elde etmek isteyenler için de oldukça cazip durumda bulunan FLDB Coin, 2022 yılının 2. çeyreğinde listeleme sürecine kadar çeşitli ön satış dönemleri ile yatırım yapmak isteyenlere fırsat sunuyor.

FLDB coin nasıl alınır?

FLDB coin şu anda sadece resmi internet sitesi üzerinden satın alınabilir durumda. Cüzdanlarında yeni coini değerlendirmek isteyenler resmi internet sitesi üzerinden yapacakları satın almalar ile kolayca cüzdanlarında FLDB Coin tutmaya başlayabiliyor. Üstelik özel bir affiliate programlarının da olması sayesinde satın almanın yanı sıra komisyon ile de yeni kripto paraya sahip olabilmek mümkün.

Resmi internet sitesi www.fldbcoin.com üzerinden kısa süren üyelik işlemlerinin ardından isteyen herkesin kolay bir şekilde satın alabileceği kripto para şu anda 6 farklı dil desteği ile tüm yatırımcılara ve freelancer çalışanlara hızlı bir destek sağlıyor. Sorunsuz altyapısı ile yatırımlara imkan tanıyor.