Posted By HaberBizde Posted On

Kamp Süreci İyi Geçti

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Zehra Güneş, Tokyo Olimpiyatları hazırlıkları kapsamında iyi bir kamp dönemine girmiştir. Ardından yaptığı açıklamalarda bu kamp döneminin oldukça verimli ve iyi geçtiğini de belirtmiştir.

Trükiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamalar neticesinde İstanbul’daki hazırlıklarını tamamlayan A Milli Kadın Voleybol Takımı, bugün Japonya’nın Fukaya şehrine gidecektir. Olimpiyatlarla ilgili görüşlerini paylaşan Milli oyuncumuz Zehra Güneş bazı açıklamalarda bulunmuştur: trbet

Zehra Güneş Milletler ligi gibi zorlu bir sürecin ardından daha da zorlusu olan Tokyo Olimpiyatları sürecine girmiş olduklarını belirtmiştir. Aynı zamanda Olimpiyat gibi bir platfromda takımıyla birlikte Türkiye’yi temsil edeceği için de oldukça mutlu olduğunu belirtmiştir. Bu durumdan guru duyan Zehra Güneş takım olarak çok iyi bir kam süreci geçirdiklerine de yer vermiştir. Böylece olimpiyatlardaki yerlerini en başarılı şekilde alacaklarını da söylemişlerdir.

Kampın ardından büyük bir heyecanla yola çıkacağını belirten Milli oyuncu orada bulunan her maç da ellerinden gelen en iyi mücadeleyi vereceklerine dair söz vermiştir. Ayrıca bu maçları her ne olursa olsun son maç gibi oynayacaklarını da iletmişlerdir. Ellerinden geleni en iyi şekilde göstererek Türkiye’yi tüm dünyaya duyurmaya meyilli olduklarını da belirtmişlerdir. Filenin Sultanları bu zorlu süreçte Türkiye’nin kalbinde ve taraftarları tarafından da büyük bir sevgi, inançla desteklenmektedir. Bununla birlikte ülkemizin gururu olan kadınlarımız en iyi başarılarla geleceğinden şüphemiz yoktur.