Posted By HaberBizde Posted On

Kağıt tahta nedir?

Kağıt tahta nedir?

Kağıt tahta gelişen teknoloji ile birlikte özellikle eğitim sektöründe kullanılan son derece önemli bir materyaldir. Kağıt tahtalar cam duvar ya da tahta gibi yüzeylere herhangi bir yapıştırma işlemeye gerekmeden tutunabilen ve bireylerin Her anlamda çalışmalarını sağlayabilecek olan Beyaz tahta gibi defalarca yazılıp silinebilen işlemleri gerçekleştiren portatif bir tahta çeşidi olarak ifade edilebilir. Adeta bir mıknatıs gibi tutunma özelliği bulunan kağıt tahta uygulanan yüzey üzerine elektrik ile tutunma işlemini sağlamaktadır. Elbette bu prizden ya da herhangi bir güç noktasından alınan elektrik değil bir mıknatısın özelliği gibi tutunma işlemi gerçekleştirir. Kağıttahta, bir marka olarak kurulduğu günden itibaren öğretmenlerin ve öğrencilerin her türlü ortamda çalışma imkanlarını sağlamak ve portatif bir tahta oluşturmak maksadıyla geliştirilen teknolojik bir üründür.

Kağıttahta’nın ürün yelpazesi geniştir

Hem bir ürün hem de bir marka olan Kağıttahta son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünler içerisinde çarpım tablosu Türkiye haritası çizgi çalışmaları beslenme ve planlamalar aylık ve haftalık planlayıcılar elif baharfler ve daha birçok şeyi bulmak mümkündür. Kağıt tahta ülkemizde okullarda olduğu gibi aynı zamanda evlerde de kullanılabilir. Özellikle yansıtıcılar için kullanılan kağıt tahta modelleri pürüzsüz bir deneyim sağlar. Yansıtıcıların kullanılacağı kusursuz bir görünüme sahip olması özellikle de sinemaseverler bakımından kağıt tahtanın kullanılması günümüzde yaygınlık göstermiştir. Kağıttahta kurulduğu günden itibaren %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilemektedir. Firma birçok ürününü müşterilerinin ihtiyaçlarına ve diledikleri ebata göre yeniden dizayn ederek onlara gönderebilir. Örneğin yazı tahtası olarak ihtiyaç duyulan bir materyali bireylerin kullanacağı alanın ölçülerini de yeniden üretmek mümkündür.

Kağıt tahta hangi alanlarda kullanılır?

Kağıt tahta materyali aslında herkesin kullanımı için uygundur. Bu materyaller özellikle diyetisyenler tarafından da sıklıkla tercih edilebilir. Kağıt tahta sayesinde aylık yıllık veya haftalık planlarını kontrolünü sağlamak bunları silerek yenilerini yazmak mümkündür. Kağıt tahtaları özellikle de eğitim kurumları ders amaçlı olarak kullanırlar. Ofisler ise mantar panolar yerine genel anlamda kağıt tahtaları kullanarak daha uzun süreli bir deneyim yaşarlar. Eğitim kurumlarında öğretmenlerin yanı sıra aynı zamanda öğrenciler de ders notlarının takip edilmesi plan ve programların yapılması ve daha birçok alanda kağıt tahtayı kullanırlar. Kağıt tahta coğrafya öğretmenleri için de son derece vazgeçilmezdir. Özellikle coğrafya öğretmenleri harita Türkiye haritası dünya haritası gibi birçok materyale ihtiyaç duyarlar.

Kara tahtaları beyaz tahtaya çevirmek de mümkündür

Kağıt tahta sahnesinde daha önce kara tahta vazifesi gören tahtaları beyaz tahtaya çevirmek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda bu materyallerin ıslak bezlerle ıslak mendille değil materyallerle silinmesi gerekmektedir. Kullanım koşullarına uyulduğu takdirde kağıt tahta uzun süre kendisinden faydalanabilecek bir ders materyalidir. Kağıt tahta fikrini ortaya çıkaran kagittahta.com adresi üzerinden kağıt tahtalarla ilgili olarak tüm alışverişe yapmak mümkündür. Burada özellikle bir sınıf öğrencilerinin yaygın olarak kullanabileceği çizgi çalışması içeren kağıt tahtalarda mevcuttur. Farklı ebatlarda üretilebilecek olan kağıt tahtalar olduğu gibi kagittahta.com adresinden standart boyutlarda da kağıt tahta temin edebilmek mümkündür. Özellikle de okumaya yeni başlayan bireyler için çizgi çalışmalarının olduğu bir sınıf öğrencilerine hitap eden kağıt tahtalar evde ve okulda çalışma noktasında son derece büyük faydalar sağlamaktadır. Kağıt tahta kullanıldığı zeminde kesinlikle herhangi bir deformasyona neden olmaz. Öte yandan bu özelliği ile birlikte hem ofislerde hem sağlık alanında hem çalışma alanlarında hem de okullarda sıklıkla kullanılan bir materyal olmuştur.

Detaylı bilgi için www.kagittahta.com.tr  veya 216 398 67 00 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.