Posted By HaberBizde Posted On

Kadro Dışı Kaldı

Medipol Başakşehir’den son dakika haberi:

Medipol Başakşehir’de forma giyen Junior Caiçara süresi boyunda kadro dışı bırakıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir, Junior Caiçara’nın süresiz kadro dışı bırakıldığını açıkladı. Türkiye Futbol Federasyonu Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir, Junior Caiçara’nın süresiz kadro dışı kaldığını ve neden böyle bir karar alındığını açıkaladı. İhlal edici paylaşım yapan Futbolcu için böyle bir karar almak zorunda aldılar. 1xbetm.info

Kulüpten yapılan açıklamada, “Futbolcumuz Junior Caiçara, kendi sosyal medya hesabından yapmış olduğu kulüp etik ve disiplin talimatını ihlal edici paylaşımından dolayı para cezası almış ve süresiz kadro dışı bırakılmıştır” ifadeleriyle açıklamada bulundular.

Junior Caiçara ne demişti?

Bilindiği üzere Junior Caiçara sosyal medya hesabından, “Savunmayı düşünerek oynamamalıyız, geçmişte böyle oynamıyorduk ve bu bize şampiyonluğu getirmişti” açıklamasını yapmış ve teknik direktör Aykut Kocaman’ın oynattığı futbolu eleştirmişti bu durum ise çok olumlu karşılanmadı.

Bu açıklamalar ihlal edici bulunduğu için süresiz kadro dışında bırakılmak durumunda. 32 yaşındaki sağ bek oyuncusu olan Junior Caiçara , 2017 yılında Schalke’den İstanbul kulübüne transfer olmuştu. Başakşehir ile 153 maça çıkan Caiçara 21 asist kaydetti.

Öte yandan Demba Ba da, Başakşehir’in Kayserispor’a 1-0 yenildiği maç sonrası imalı bir paylaşımda bulunmuştu. Senegalli yıldız, sosyal medya hesabından ‘ağzını kapatarak gülen insan emojisi’ paylaşmıştı. Sık Sık bu tarz olaylarla gündeme gelen oyuncu artık daha dikkatli olmalı.