Kadın Yöneticilerin Elbise Tercihi Arzu Kaprol!

Kadın Yöneticilerin Elbise Tercihi Arzu Kaprol!

Kadın yöneticilerin elbise tercihleri değişkenlik göstermektedir. Her kadın şık olmak ister şık görünümün altında konforun ayrıcalığını yaşamak ve giyindikleri elbisenin bedenlerinde kusursuz durmasını ister. Zamansız hazırlanmalarının kurtarıcısı ise elbiselerdir hem kombinlemesi kolaydır hem de giydiğiniz elbiseyi şık kılmak veya sadeleştirmek sizin elinizdedir.

Bir elbiseyi alırken elbisenin kumaşı hem görünümü hem de kişinin bedenindeyken hissedeceği rahatlıkla doğru orantılıdır. Renkler konusunda önyargılı olunmamalıdır, tercih etmediğiniz bir renk aslında sizin renginizdir ve keşfedemediğiniz için şıklığınızdan ödün vermiş olabilirsiniz.

Ofis ortamında her zaman şık ve hoş görünebilmek için kurtarıcı parçaların başında elbise gelmektedir. Hoş bir deri elbiseyle müthiş bir ofis şıklığı elde edilebilir. Deri elbiseler denilince Arzu Kaprol’un elbise koleksiyonunu tavsiye edebiliriz. Koleksiyonun çarpıcı elbiselerinden biri scuba kumaş işleme detaylı mini elbise canlı renkleriyle ekstra bir aksesuar kullanmadan ofis şıklığı elde edebilirsiniz. Bir başka elbise ise Timeless deri detaylı kalem elbise, bedene tam oturmasının yanı sıra mavinin ve hakiki derinin karması elbise size aradığınız ofis şıklığını sunmaktadır. Yeni çıkan koleksiyonu Biz’den lazer kesim deri elbise ise sade şıklığı kadınlara sunmaktadır.

Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Elbise seçimi yaparken dikkatli olunmalıdır, tam bedene yapışan bir elbise giydiğiniz anda rahat gelse bile gün içinde ki kullanımınızda rahatsız edici hale dönüşebilir. Hem şık hem konforlu olmak zordur ama ofis ortamında Arzu Kaprol’un koleksiyonuyla şık olmama olasılığınız yoktur, hakiki deriyi elbiselerinde kullanması hareket alanınızı sınırlandırmaz, suni deri gibi kırışmaz ve size şıklık sağlar.

Renk tercihleriniz o gün ki ruh durumunuzu etkilemektedir, kendinizi iyi hissedeceğinizi, sevdiğiniz renklerde, bedeniniz elbisenin içindeyken rahatsızlık duymayacağınız, görsel olarak bütünlüğünüzü koruyan şık elbiseler tercihiniz olsun.

Sade elbiseleri gündüz ofiste kullanarak gündüzlüğü şıklığı elde edebilirsiniz lakin akşam katılacağınız bir etkinlik-organizasyon varsa elbiseyi aynı şekilde şıklaştırıp gece elbisesine de dönüştürebilirsiniz, hoş bir takı bir fular veya tarz bir şapkayla elbiseyi değerlendirebilirsiniz.