İzmir İsabet Okulları’ndan Tanıtım Günleri

İzmir İsabet Okulları’ndan Tanıtım Günleri

‘Geleceğin Dahilerini Yetiştiriyoruz’ sloganı ile yola çıkan İzmir İsabet Okulları, hem okulu, hem de eğitim sistemlerini velilere ve öğrencilere anlatmak için tanıtım günleri düzenliyor.

28 Mayıs ve 2 Haziran’da gerçekleştirilecek olan tanıtım günlerinde veliler ve öğrenciler, İsabet Okulları’nın Zenginleştirilmiş Eğitim Modeli ile de tanışma imkanı bulacak.

İLKOKUL VE ORTAOKUL TANITIM GÜNLERİ

28 Mayıs 2018 tarihinde Ortaokul Tanıtım Günleri, 2 Haziran 2018 tarihinde ise İlkokul Tanıtım Günleri gerçekleşecek. Tanıtım günlerinde okulda yer alan çok sayıda kulüp ve atölyeler hakkında detaylı bilgiler de alınabilecek. Ayrıca 2 Haziran’da Planetaryum gösterisi ile öğrenciler uzayı daha yakından keşfederken, okyanusların da derinlerine yolculuk yapacak.

Türkiye genelinde 63 okulu bulunan İsabet Okulları’nın yeni kampüsü Gaziemir’de inşa ediliyor. Çok yakında tamamen hazır hale gelecek kampüs yeni öğrencilerini bekliyor.

YENİ KAMPÜS DOĞA İLE İÇ İÇE

Gaziemir’de 13 dönüm üzerine konumlanan kampüs doğa ile iç içe bulunuyor.

İzmir İsabet Okulları Gaziemir kampüsünde Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul yer alıyor. Tanıtım günleri ile ilgili “www.isabetokullari.com.tr” web adresinden, 0232 344 10 10 ve 0553 944 60 10 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alınabilecek.