İsabet okulları İzmir’de ilk gün heyecanı

İsabet okulları İzmir’de ilk gün heyecanı

İzmir Özel İsabet Okulları, oryantasyon programı kapsamında anaokulu, birinci sınıf ve beşinci sınıf öğrencilerini ağırladı. İnsan hayatının her noktasına dokunabilme amacıyla yola çıkan İsabet Okulları, spordan sanata, bilimden ahlaka her konuda hem öğrencilerine hem de bu vesileyle onların velilere ulaşmanın mutluluğunu yaşadı.

10 Eylül 2018 Pazartesi günü sabah saatlerinde kahvaltı ile başlayan program, bilim ve fen kulübünün hazırladığı deneylerle, spor etkinlikleri ve sanat atölyesi çalışmaları ile devam etti. Eğitim yaşamına ilk adımı atanların sevinçlerini en yakından duyanlar ise yine o çocuklarımızın aileleri ve öğretmenleri oldu. Nasreddin Hoca’nın bu amaçla okulu ziyareti ise hem öğrencilerde hem de velilerde neşe ile karşılandı.

Öğle yemeğinin ardından öğrenciler farklı alanlarda sosyal ve bilişsel etkinlikler sunulurken velilerimize de okul rehber öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan ‘Okul Fobisi’ başlıklı sunum yapıldı ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Halil İbrahim Özdemir tarafından ‘Beslenme’ konulu seminer verildi.