Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

HyperX’in Xbox One’a Özel HyperX CloudX Oyuncu Kulaklığı Satışa Sunuluyor!

HyperX’in Xbox One’a Özel HyperX CloudX Oyuncu Kulaklığı Satışa Sunuluyor! 1

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, profesyonel oyuncu kulaklığı HyperX CloudX’in dağıtımına başlandığını duyurdu. Microsoft ile yapılan partnerlik anlaşmasıyla birlikte Xbox One’ın lisanslı kulaklığı olan HyperX CloudX, ödüllü HyperX Cloud tasarımını üstün ses teknolojisiyle destekliyor…

Oyunculara ve performans tutkunlarına özel ekipman ve donanımlarıyla dikkat çeken HyperX, Microsoft’un sevilen oyun konsolu Xbox One için kulaklık partneri oldu. HyperX Cloud’un ödüllü tasarımına sahip olan HyperX CloudX, Xbox One kullanıcılarına en gerçekçi ses deneyimini sunmak için satışa sunuluyor.

Taşıma çantası, çıkarılabilen mikrofonu ve sökülebilir ses kontrol ünitesiyle birlikte gelen HyperX CloudX, mat siyah-gümüş tasarımı sayesinde Xbox Elite Wireless Controller ile adeta birbirini tamamlıyor. Uzun saatler kullanımda bile başta ve kulaklarda ağrı yaratmayan CloudX, konforlu kafa bandı ve hafızalı kumaşa sahip kulak yastıkları ile oyuncular için ekstra konfor sunuyor.

53mm sürücüsü ile kristal berraklığında ses kalitesi deneyimi yaşatan HyperX CloudX, TeamSpeak ve Discord başta olmak üzere, Skype, Ventrilo, Mumble ve RaidCall ile tam uyumlu olarak gelişmiş bir iletişim deneyimi sunuyor.

HyperX CloudX’in Teknik Özellikleri

Xbox One’ın lisanslı kulaklık partneri
53mm sürücü
Kristal berraklığında ses kalitesi
Hafızalı kumaştan yapılmış yastıklar
Konforlu kafa bandı
Çıkarılabilen, gürültü önleyicili mikrofon
Frekans aralığı: 15Hz-25,000Hz
Mikrofon ve kablo ile ağırlık 322gr