Hem ucuz hemde pili uzun süre giden Akıllı telefon

Hem ucuz hemde pili uzun süre giden Akıllı telefon

Akıllı telefonlara özellik eklendikçe telefon kullananları sıkıntıya düşüren şarj süresi sorununa çözüm bulan bir ürün geliştirildi. Energy JR adlı ürünün tanıtımı yapıldı. Geliştirdiği Akıllı telefon bir defa şarj edilmek ile 3 gün boyunca şarjı bitmeden kullanılabiliniyor.

Akıllı telefonlara özellik eklendikçe telefon kullananları sıkıntıya düşüren şarj süresi sorununa çözüm bulan bir ürün geliştirildi.  Energy JR adlı ürünün tanıtımı yapıldı. Geliştirdiği Akıllı telefon bir defa şarj edilmek ile 3 gün boyunca şarjı bitmeden kullanılabiliniyor.

Tek şarj ile 72 saat kullanım

3 günlük pil ömrü sunan cihazın özellikleri de yabana atılacak özellikler değil. Fiyatının 40 dolar civarında olacağı sanılan telefon bu konuda bayağı iddialı olarak piyasaya giriş yapacağa benziyor.

Fiyatı 40 dolar

Miami merkezli teknoloji firması geliştirdiği ürünü 40 dolarlık (yaklaşık 120 TL) bir fiyat ile piyasaya verecek. Tanıtımının yapıldığı akıllı telefonu şarj sorunu yaşayan ve ucuz telefon isteyenlerin imdadına yetişeceğe benziyor.

BLU Energy JR ‘ın özellikleri

BLU Energy JR’ın adlı ürünün dikkat çeken özelliği ise tek şarj ile 72 saat standart kullanım sunması.  Ortalama 3günlük kullanıma izin veren bir bataryaya sahip cihaz ile kesinti yaşanmayacak.  Akıllı cihazın diğer özellikleri ise şöyle: Ekran 480×800 piksel çözünürlüklü 4 inç ekran.  İşlemci: 4 çekirdekli 1.3 GHz hızında çalışan MediaTek MT6571 işlemci. Hafıza: 256 MB RAM MicroSD destekli 512 MB hafıza  Kamera: 3.2 Megapiksel

Bir cevap yazın