Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Hande’nin ‘şampiyonlar ligi’!

Hande’nin ‘şampiyonlar ligi’! 1

Biri, ikisi, üçü değil..

BUNLARIN ‘HEPSİ HİT’!

Hande Yener pop müzikte çıtayı, hiç konmadığı kadar yükseğe koyuyor… ‘Bir hit bulup albüm yapalım’ diyenlere, istisnasız her şarkısı hit olacak bir albümle, ders niteliğinde bir cevap veriyor!

Türk Pop Müziği’nin kraliçesi Hande Yener, kariyerindeki 12. stüdyo albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başarılı yorumcu, profesyonel müzik hayatının 16. yılına, arşivlerde yer alacak ‘dev’ bir albümle giriyor!

‘YILDIZLAR KARMASI’ HANDE YENER İÇİN BİR ARADA!

HANDE’NİN ‘ŞAMPİYONLAR LİGİ’!

Hande Yener’in 06.06.2016 tarihinde piyasaya çıkaracağı “Hepsi Hit” albümü, müzik sektörünün ‘Yıldızlar Karması’nın imzası taşıyor. Daha önce, hiçbir albümde bir araya gelmeyen, sektörün ‘Şampiyonlar Ligi’ni oluşturan müzik adamları ‘Hepsi Hit’te buluştu. Pop müziğin son yıllarına damga vuran ve onlarca hite imza atan Mert Ekren, Altan Çetin, Ersay Üner, Edis, Murat Dalkılıç, Berksan, Gürsel Çelik ve Bora Uzer gibi birbirinden değerli isimler yılın albümünü müzikseverlere sunuyor.

Poll Production by Polat Yağcı etiketli ‘Hepsi Hit’ için imajını da yenileyen Hande Yener albümdeki “Mor” isimli şarkıdan esinlenerek saçlarını mora boyattı. Güzel yorumcu, geçtiğimiz günlerde albüm fotoğrafları için Cem Talu’nun objektifine poz verdi.