Hande yener ‘mor’ ile zirvede!

Hande yener ‘mor’ ile zirvede!

Hande Yener, 06.06.2016 tarihinde piyasaya çıkacak olan ‘Hepsi Hit Vol 1’ albümünün çıkış parçası olan ‘Mor’u müzikseverlerle buluşturdu. Yayınlandığı ilk andan itibaren büyük yankı uyandıran ve iTunes ile Apple Music’te zirveye yerleşen ‘Mor’ şarkısına Gülşen Aybaba yönetmenliğinde video klip çekildi. Maslak Arena’da çekimleri gerçekleşen video klip, yaklaşık 12 saatte tamamlandı. Video klipte Hande Yener’e 4 […]

Hande Yener, 06.06.2016 tarihinde piyasaya çıkacak olan ‘Hepsi Hit Vol 1’ albümünün çıkış parçası olan ‘Mor’u müzikseverlerle buluşturdu. Yayınlandığı ilk andan itibaren büyük yankı uyandıran ve iTunes ile Apple Music’te zirveye yerleşen ‘Mor’ şarkısına Gülşen Aybaba yönetmenliğinde video klip çekildi.

Maslak Arena’da çekimleri gerçekleşen video klip, yaklaşık 12 saatte tamamlandı. Video klipte Hande Yener’e 4 erkek dansçı ve ekranların fenomen reality şov programı ‘Kısmetse Olur’un yakışıklı yarışmacısı Eser West eşlik etti. Styling’i Nazlı Kayaaslan’ın yaptığı video klipte, Eser West’in giyindiği mor renkli özel tasarım takım ise Hakan Akkaya imzası taşımaktadır.

50 kişilik bir ekiple tamamlanan video klibe Hande Yener ve Eser’in dans performansı damga vurdu. Bütün kliplerinde orjinalliğini ortaya koyan Yener, ‘Mor’ klibi için de bambaşka bir imaja büründü.

Sözleri Mert Ekren ve Hande Yener’e, müziği Mert Ekren’e ait olan ‘Mor’ slogan sözleri ve ritmik yapısı ile yaza damga vuracağının sinyallerini şimdiden vermeye başladı.

Bir cevap yazın