Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Güneri Civaoğlu ile Ertuğrul Özkök İzmir’e geliyor

Güneri Civaoğlu ile Ertuğrul Özkök İzmir’e geliyor 1

İzmir’de büyük buluşma için geri sayım başladı. 13 Kasım 2019 Çarşamba günü Ege Palas Otel’de ‘’ Afili Sorular Liyakat Sohbetlerinde ‘’ adlı organizasyon için iki duayen gazeteci bir araya geliyor. 
Güneri Civaoğlu ile Ertuğrul Özkök’ ün konuk olacağı organizasyonda, katılımcıların bağışları ile (TEV) Türk Eğitim Vakfı’ na katkı sağlanacak. Organizasyonun aydın Türkiye için birçok gencimizin eğitiminde can suyu niteliğinde bir destek yaratması hedefleniyor.
Dört yılı aşkın bir süredir iş ve sanat hayatında önemli isimleri ağırlayan Liyakat Sohbetleri’ nin, gazeteci-yazar Gözde Yener Birman’ın moderatörlüğü ve organizasyonunda gerçekleştirilecek olan Afili Sorular ile el ele vererek, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında daha geniş kitlelere hitap etmesi planlanıyor. 
Farklı bir yaklaşım ile sahnelenecek olan söyleşi, İzmirlilerin desteği ile uzun soluklu bir proje olarak  birçok alanda farkındalık yaratacak. Organizasyonun gerçekleşmesinde; İtaltur, Sevinç Koleji, Design by Arzu Baybal, She Agency, Photorium Tanıtım Fotoğrafçılık, Nice Prodüksiyon, Çağlar Çiçekçilik, Fotoğrafçı Metin, Olten Flarmoni Orkestrası, Lezzetli Yaşam, La Cigale ve Sinan Yapar’ da gönüllü katkı koydular. 
Unutulmayacak bir sohbet, doğru sorular ve kalıcı sözler için not defterlerinizi yanınıza almayı unutmayın.