Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Güliz Ayla, 1 Kasım’da İstanbul’da sevenleriyle buluşuyor

Güliz Ayla, 1 Kasım’da İstanbul’da sevenleriyle buluşuyor 1

Kendi adını taşıyan ilk albümüyle geçtiğimiz yıl başarılı bir çıkış yapan Güliz Ayla, 1 Kasım’da İstanbul’da ilk kez sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor…

“Olmazsan Olmaz” ve “Bahsetmem Lazım” ile büyük beğeni toplayan ve video klibi 100 milyona yakın izlenen genç sanatçı Güliz Ayla, sözü müziği kendi imzasını taşıyan “Sevgilim” şarkısının video klibini geçtiğimiz hafta müzikseverlerle buluşturdu.

Müzik piyasasında uzun süredir olan, geçmişte pek çok sanatçıya vokalistlik yapan, ilk solo projesiyle geçtiğimiz yıl karşımıza çıkan ve kendi şarkılarını yazıp söyleyen Güliz Ayla, 1 Kasım’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. İstanbul’da vereceği ilk konserin heyecanını yaşayan Güliz Ayla, kendi şarkılarının yanı sıra, yabancı şarkılardan oluşan bir repertuarla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Türk Pop Müziğinin yükselen yıldızlarından Güliz Ayla sabırsızlıkla beklenen yeni albümünden önce, 1 Kasım günü saat 21.00’de Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sizlerle!

Güliz Ayla, 1 Kasım’da İstanbul’da sevenleriyle buluşuyor Grafikhaber.net