Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

‘Geordie shore: big birthday battle’ın altı bölümlük Özel serisi MTV’de başlıyor!

‘Geordie shore: big birthday battle’ın altı bölümlük Özel serisi MTV’de başlıyor! 1

Büyük parti için hazır mısınız? En meşhur Geordie’ler 5 yıllık aranın ardından altı özel bölümlük seri ile 14 Haziran saat 11:00’da MTV ekranlarına dönüyor. Enerjinin doruğa ulaştığı bu sıcak yaz günlerinde, bekar Gaz, Charlotte ile sadece iyi bir arkadaş olmayı başarabilecek mi? Holly, Dick Detectives’e katılmaya hazır mı? Chole, Scott’ı unutmak için kendini başka birilerinin […]

Büyük parti için hazır mısınız? En meşhur Geordie’ler 5 yıllık aranın ardından altı özel bölümlük seri ile 14 Haziran saat 11:00’da MTV ekranlarına dönüyor.

Enerjinin doruğa ulaştığı bu sıcak yaz günlerinde, bekar Gaz, Charlotte ile sadece iyi bir arkadaş olmayı başarabilecek mi? Holly, Dick Detectives’e katılmaya hazır mı? Chole, Scott’ı unutmak için kendini başka birilerinin yanında mı bulacka? Marnie’nin nişanı atmasının ardından eve sürpriz dönüşü ile Aaron’ı nasıl etkileyecek? Peki, Nathan, bir ilişkiye başladığını herkesin öğrenmesinden sonra ev içerisinde yakın ilişkiler kurmamayı başarabilecek mi? Son olarak, Chantelle ve Marty evde kalabilecek mi yoksa Geordie Shore evi onlara fazla mı gelecek?

Salı akşamlarınızın sakin geçeceğinden mi endişeleniyordunuz? Sıkı tutunun çünkü Geordie Shore çılgın yeni bölümleri ile ekranlarınıza dönüyor!

MTV’nin en sevilen serisi, yeni heyecanlarla, 14 Haziran günü 11:00’da MTV ekranlarında!