Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Game of Thrones’un sezon finalinde neler yaşanacak?

Game of Thrones’un sezon finalinde neler yaşanacak? 1

6’ncı sezona hızlı bir giriş yapan Game of Thrones’a sonunda ‘Kış’ geliyor.

Dün yapımcı şirketten yapılan açıklama ile sezon finalinin bugüne kadar yayınlanan en uzun Game of Thrones bölümü olacağını duyuruldu. Söz konusu bölümün adı ise Winds of Winter yani Kış Rüzgarları.

İsimden de anlaşılacağı üzere izleyicinin 2011’den beri beklediği insan ile Whitewalker savaşı final bölümü ile start alacak.

9’uncu bölümde (Battle of Bastards – Piçlerin Savaşı) Winterfell için Jon Snow ve Ramsey Bolton arasında bir savaş yaşanacak. Bu bölümün ardından ekrana gelecek final bölümünde Kuzey’e hakim olan (9. bölümden sonra Jon’un Kuzey’e hakim olması bekleniyor) Jon Snow ile Duvar’ın ötesinden gelen Whitewalker’ların karşı karşıya gelmesi oldukça mümkün.

Final bölümünün süresi ve adı belli oldu ancak hala yayıncı kuruluştan bunların dışında bir bilgi paylaşılmıyor. Serinin oyuncuları da bölüm ile ilgili sessizliklerini koruyor.

2011’de televizyona geldiği günden beri adeta bir fenomene dönüşen Game of Thrones’un (Taht Oyunları), parlattığı karakterleri hiç beklenmedik bir şekilde öldürmesi ile de meşhur.