Game of Thrones 6. sezon fragmanı yayınlandı

Game of Thrones 6. sezon fragmanı yayınlandı

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Game of Thrones 6. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı

Dünyaca ünlü tv dizisi Game of Thrones’un 6. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Game of Thrones son bölümüyle yine çok konuşuldu. Game of Thrones yeni bölümünde Sansa ile Baelish karşı karşıya geliyor. Bran rüyasında Akgezenler ile karşılaşıyor….

GAME OF THRONES 6.SEZON 4. BÖLÜMDE OLANLAR

Game of Thrones 6. sezon 4. bölümde Stark’larda hareketliliğin artması bekleniyordu. Uzun zamandır görünmeyen Bran Stark’ın ortaya çıkması, Jon Snow’un dirilmesi, Arya Stark’ın yeniden gözlerine kavuşması, Sansa Stark’ın Theon Greyjoy ile birlikte Ramsey Bolton’dan kaçmayı başarmasının ardından son bölümde Rickon Stark da ortaya çıktı. Ramsey Bolton’a hediye edilen Rickon Stark’ın akibeti yeni bölümde belli olacak. Öte yandan çektiği çilelerin ardından gözlerine yeniden kavuşan Arya Stark, intikam almak istediği isimler hakkında yeni bir hamlede bulunacak mı sorusu da merak edilen konular arasında yer alıyor.
Yine geçen sezon ejderha tarafından kaçırıldıktan sonra esaret altında kalan Ejderhaların Annesi ve Khaleesi Daenerys Targaryen’in geleceği de merak konusuydu. Esir alınan ve yanlarında götürülen Khaleesi, 4. bölümde kendini tutsak tutanların elinden kurtuluyor ve halkın saygısını kazanıyor.

Game of Thrones 6. sezon 4. bölümünde, Lannister’ların en sevilen karakteri Tyrion Lannister, Khaleesi’den doğan boşlukta Meereen yönetiminde etkili olmaya başlıyor.

EMILIA CLARKE’DEN GAME OF THRONES 4. BÖLÜM İÇİN DUBLÖR AÇIKLAMASI

Dizinin 4. bölümündeki Daenerys Targaryen karakterinin çıplak sahnesiyle çok konuşulan Emilia Clarke o sahneyle ilgili açıklama yaptı. 29 yaşındaki ABD’li oyuncu, verdiği bir röportajda bu sahneyle ilgili çok net konuşarak, insanların gördüklerinin sadece kendisi olduğunu söyledi. Clarke, “O sahnelerde hiç dublör kullanmadığımı söylemek beni mutlu ediyor” diye konuştu. Daha önce aynı dizide oynayan Lena Headey’in benzer bir sahnede vücut dublörü kullanması, tartışmalara neden olmuştu.

YEDİNCİ SEZON DA GELİYOR

George R. R. Martin’in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı’ndan uyarlanan dizi, adını serinin ilk kitabından alıyor. Dizi, Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas’taki mekanlar ile Belfast’taki bir stüdyoda çekiliyor.İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde yayınlanan dizinin geçtiğimiz sezonunun ilk dört bölümü internete sızmıştı. Altıncı sezonu 24 Nisan 2016’da başlayan Game of Thrones’un yedinci sezonda da devam edeceği kesinleşti.

Bir cevap yazın