Galatasaray – Fenerbahçe Türkiye Kupası final maçı atv ekranlarında

2015-2016 sezonu Ziraat Türkiye Kupası’nda finale kalan iki ezeli rakip Galatasaray ile Fenerbahçe, kupayı kazanmak için ter dökecek. Galatasaray – Fenerbahçe Türkiye Kupası final maçı, 26 Mayıs Perşembe günü saat 21.15’te başlayacak. Antalya Stadyumu’nda oynanacak final maçı atv ekranlarında canlı olarak yayınlanacak. atv’den bir ilk daha: “360 derece” canlı maç yayını! atv, dünyada ikinci kez […]

2015-2016 sezonu Ziraat Türkiye Kupası’nda finale kalan iki ezeli rakip Galatasaray ile Fenerbahçe, kupayı kazanmak için ter dökecek. Galatasaray – Fenerbahçe Türkiye Kupası final maçı,
26 Mayıs Perşembe günü saat 21.15’te başlayacak. Antalya Stadyumu’nda oynanacak final maçı atv ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

atv’den bir ilk daha: “360 derece” canlı maç yayını!

atv, dünyada ikinci kez uygulanacak olan 360 derece kameralı canlı maç yayını ile 26 Mayıs’ta Galatasaray – Fenerbahçe arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finalini sporseverlere saha içinde bulunuyorlarmış duygusunu yaşatarak sunacak.

Sporseverler, a+ IOS ve Android uygulamalarından, “360 Derece Maç Keyfi” seçimi yaparak, Galatasaray – Fenerbahçe ZTK final maçını 360 derece canlı olarak izleyebilecekler. Saha içine yerleştirilmiş kamera ikonlarından dilediklerini tıklayarak, maçı o kameranın sağladığı 360 derecelik açıdan takip edebilecekler. Maçı izlerken hem sahanın, hem tribünlerin hem de yedek kulübesinin heyecanını bire bir yaşayacaklar. Sporseverler bir yandan atv ekranlarında ZTK Final maçı heyecanını yaşarken diğer yandan akıllı cihazları ile sanal gerçeklik imkanı sunan a+ uygulamasını kullanarak maçın her anını sınırsız bir açıyla takip edebilecekler.

Sporseverler, ZTK finaliyle aynı gün Sabah Gazetesi’nin ücretsiz olarak vereceği cardboard sanal gerçeklik gözlüğü ile 360 derece gösterim uygulamasını kullanabilecekler.

Yayın Tarihi : 26 Mayıs 2016 / Perşembe
Yayın Saati : 21.15