Posted By hande Posted On

Fenerbahçe yönetimi, Erol Bulut’tan umudunu kesti

Fenerbahçe yönetimi, Erol Bulut’tan umudunu kesti

Erol Bulut liderliğinde Süper Lig’de son 6 maçta 4 mağlubiyet alan Fenerbahçe’de işler karıştı. Sezon başında büyük umutlarla getirilen Erol Bulut’un koltuğu sallantıda. Kötü oyunun yanı sıra, takımın gelecek için bir ışık göstermemesi ve oyuncuların kendi aralarında ve hocaya karşı tavırları dikkat çekti. Sarı Lacivertli yönetimin hocayla ilgili düşünceleri büyük yankı uyandırdı. websitesi

Orta Sahada Kimse Yok

Fenerbahçe takımında stoper oyuncular son haftalarda yaptıkları büyük hatalarla takımı çok kötü etkiledi. Özellikle Tisserand, yaptığı adam kaçırma hatalarıyla birlikte, rakiplerine kazandırdığı penaltılar ile hem yönetimi hem taraftarı çıldırttı. Fakat yönetim ekibi, yenilen gollerdeki bütün hatayı stoperlere yüklemiyor. Orta saha oyuncularının gereken baskıyı yapmaması ve orta alanı boş bırakmasının, takımın gol yeme sebeplerinden biri olduğu düşünülüyor.

Erol Bulut Kulübede Pasif

Kameralar Fenerbahçe yedek kulübesini her gösterdiğinde, Volkan Demirel, Selçuk Şahin gibi oyuncular heyecanlı bir şekilde maç izleyip, bağırırken, Erol Bulut’un sessiz bir şekilde oturarak maçı izlemesi yönetimi çok rahatsız etmiş durumda.

Vaatlerini Yerine Getiremiyor

Sezon başında yaptığı tüm toplantılarda Erol Bulut, Fenerbahçe Yöneticilerine, “Baskılı ve rakibe nefes aldırmayan oyun” planı vaadinde bulunmuştu. Ama şu an Fenerbahçe’nin sahadaki oyununa baktığımızda bu vaadlerin yerine getirilmediği gözüküyor. Yönetim, bu sorunların düzeleceğini düşünmüyor ve buna en kısa zamanda bir çözüm üretmeye çalışıyor.