Haberbizde.Net

Güncel Haber Son Dakika Haberler

Fatih Murat Teke ‘Arka Sokaklar’ dizisinin kadrosuna dahil oldu

Fatih Murat Teke ‘Arka Sokaklar’ dizisinin kadrosuna dahil oldu 1

Fatih Murat Teke “İlk kez kötü bir rolü oynuyorum” 7 Güzel Adam’ın başarılı oyuncusu Fatih Murat Teke ‘Arka Sokaklar’ dizisinin kadrosuna dahil oldu. Dizide Haldun adlı kötü bir karakteri canlandıran Teke, “Genelde bana evin efendi oğlunu oynatıyorlardı, ilk kez kötü bir rolü oynuyorum. Bugüne kadar acaba nasıl olur diyerek hep hayal ettiğim bir roldü. Uzun […]

Fatih Murat Teke “İlk kez kötü bir rolü oynuyorum”

7 Güzel Adam’ın başarılı oyuncusu Fatih Murat Teke ‘Arka Sokaklar’ dizisinin kadrosuna dahil oldu. Dizide Haldun adlı kötü bir karakteri canlandıran Teke, “Genelde bana evin efendi oğlunu oynatıyorlardı, ilk kez kötü bir rolü oynuyorum. Bugüne kadar acaba nasıl olur diyerek hep hayal ettiğim bir roldü. Uzun yıllardır izleyicilerden yoğun ilgi gören ‘Arka Sokaklar’a dahil olmak beni mutlu etti. Son derece şık, takım elbiseli, janti ama bir o kadar da kötü bir karakteri canlandırıyorum. Benim için de çok farklı ve keyifli bir deneyim.” dedi.

Haldun’un, Rıza Baba’nın en büyük düşmanı Azmi’nin bir numaralı sağ kolu olduğunu söyleyen Fatih Murat Teke, “Kadrosu oturmuş bir diziye dahil olmak güzel bir duygu. Normalde biz dizi bittikten sonra gece 12.00’de reytingler nasıl gelecek diye bakarız. Oysa burada öyle bir durum yok, biliniyor ki bu dizi devam edecek ve ertesi gün reytinglerde yine birinci olmuş diye konuşulacak…” dedi.

Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun yaptığı, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un üstlendiği, başrolleri Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan’ın paylaştığı ‘Arka Sokaklar’ yıllardır reyting rekorları kırıyor. Oyuncular yeni başlayan dizilerden çok belli bir çizgiyi tutturmuş işe başlamayı tercih eder oldular.