Farklı Tektaş Hediyeler!

Farklı Tektaş Hediyeler!

Marka ve modellerin artması, fiyatların yükselmesi, yazı, kışı derken bir bayana hediye almak isteyen beylerin yardımına koştuk!
Farklı olsun, diğerlerine benzemesin, büyük ve gösterişli olsun, çok pahalı olmasın, kaliteli birşey olsun, parıl parıl parlasın. Işıkları kapatalım evi aydınlatsın…
Evet bir pırlanta tektaş yüzükten bahsediyoruz. Bütün bu ince noktalar varken kafanız karışmakta ve ne yapacağınızı bilemiyor durumdasınız değil mi? Hanımlar ise farkını konuşturabilmek adına bunları istiyorlar.
Peki söz geçen onca özelliği barındıran bir marka yok mu ?
Türkiye’de 21890 yılından bu yana geniş ürün seçenekleri, 2 yıl garantili ürünler, dünya çapında sertifikaları ve uygun fiyatlı kampanyaları ile aşkınıza aşk katan bir marka var. ZEN Pırlanta.
Kapalıçarşı’da kendi fabrikasında ürünlerini özel ve el işçiliği ile üreten firma geçen firma şube sayısını 103’e çıkarmış ve online satış ile mağazalarını desteklerken bir yandan da yurt dışı faaliyetlerini yürütmekte, ihracatta güzel yollar aşmaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti gibi konuları ilke edinmiş, güler yüzlü personeli, sıcak ortamı ve işçiliğini, sanatını konuşturan ustaları ile siz değerli müşterine aradıklarını bulmaları için, doğru adres olmak için her gün daha da gelişmektedirler.

İşte Zen Pırlantanın Harika Tektaş Ürünleri:

Bir cevap yazın