Engin Fırat Dubai Yolunda

Engin Fırat Dubai Yolunda

Türk teknik direktör Engin Fırat’ın yeni sezonda görev alacağı takım ve ülke yakından takip ediliyor. Deneyimli teknik adamın Birleşik Arap Emirliklerine bağlı, ortadoğunun ticaret merkezi olarakta kabul edilen Dubai’de bulunması ve orada Al Wasl Dubai takımıyla görüşmesi daha ve tarafların anlaşmaya yakın olması medyaya yansımıştı. Bu gelişmelerin dışında daha önce görev yaptığı İran Premier Lig […]

Türk teknik direktör Engin Fırat’ın yeni sezonda görev alacağı takım ve ülke yakından takip ediliyor. Deneyimli teknik adamın Birleşik Arap Emirliklerine bağlı, ortadoğunun ticaret merkezi olarakta kabul edilen Dubai’de bulunması ve orada Al Wasl Dubai takımıyla görüşmesi daha ve tarafların anlaşmaya yakın olması medyaya yansımıştı. Bu gelişmelerin dışında daha önce görev yaptığı İran Premier Lig ekiplerinden Foolad Ahvaz ve Peykan kulüplerinin de, deneyimli teknik adamın rotasını yeniden İran’a çevirmesi için yoğun kulis faaliyeti yürüttükleri biliniyor.

Engin Fırat’ın, İran’da çok sevilmesi de onun İran’a dönme şansını artırıyor. Geçtiğimiz ay içinde Moldova A Milli Takımı ile Finlandiya Liginde mücadele eden Inter Turku dan teklif aldığı bilinen Fırat’ın kendi ülkesi Türkiye’de neden görev yapmak istemediği ise yabancı basının merak ettiği konuların başında geliyor. Mayıs sonu itibariyle gelecek sezon için karar vermesi beklenen Fırat’ın, görev yapacağı takımın birkaç içinmde netleşmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın